W kinie w Nowym Sączu – kochaj mnie, czyli filmowe walentynki w Kinie SOKÓŁ

Źródło: Foter.com

Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą niedzielę obchodzimy Walentynki, czas okazywania miłości, wzajemnego obdarowywania upominkami i wysyłania miłosnych liścików. Trafione strzałą Amora pary stoją przed nie lada wyzwaniem, bo przecież wcale nie tak łatwo sprostać oczekiwaniom drugiej połówki, zwłaszcza w czasie obostrzeń i ograniczeń. Kino SOKÓŁ
na szczęście przychodzi z pomocą zakochanym, którzy jeszcze nie mają pomysłu, jak miło spędzić walentynkowe chwile.

Na otwarcie kin czekało z niecierpliwością wielu sądeczan. Walentynki to świetna okazja, by ponownie zasiąść przed wielkim ekranem. Niedzielny repertuar Kina SOKÓŁ składa się z wielu ciekawych propozycji, kilka z nich poniżej przybliżamy naszym czytelnikom.

1. „After 2”

Pierwsza prawdziwa miłość, którą po latach wspomina się z sentymentem, zostanie w filmie „After 2” pokazana od zupełnie innej strony. To nie będzie wyidealizowany obraz relacji pomiędzy dwojgiem młodych ludzi. W kolejnej części opowieści o ambitnej Tessie (Josephine Langford) i zbuntowanym Hardinie (Hero Fiennes-Tiffin) zobaczymy dalszą historię burzliwej miłości. Pełen namiętności i pożądania sequel porównano do „50 twarzy Grey’a”, należy się więc spodziewać, że widzom na sali kinowej może podnieść się ciśnienie.

2. „Jak zostać gwiazdą?”

Polska komedia, która wzruszy i rozbawi nas do łez. „Jak zostać gwiazdą?” to historia młodej dziewczyny z małej miejscowości, której udział w talent show na zawsze odmienia jej dotychczasowe życie. Rola głównej bohaterki przypadła finalistce programu The Voice of Poland Katarzynie Sawczuk. Talent wokalny młodej artystki wywołuje ciarki na rękach i stanowi idealne dopełnienie filmu. Na wielkim ekranie oprócz utalentowanej Katarzyny Sawczuk zobaczymy m.in. Macieja Zakościelnego, Julię Kamińską i Anitę Sokołowską, gościnnie wystąpili też Urszula Dudziak i Krzysztof Ibisz.

3. „Klub rozwodników”

Ben (Arnaud Ducret) nie musi już przejmować się Walentynkami, właśnie zostawiła go żona i może cieszyć się wolnością. O tym, że rozwód nie oznacza końca świata, skutecznie przekonują nas twórcy francuskiej komedii „Klub rozwodników”. To świetna propozycja dla wszystkich tych, którzy nie są fanami walentynkowej aury i ckliwych romansideł.

Więcej filmowych inspiracji na walentynkowy wieczór znajdą Państwo na stronie Kina SOKÓŁ. Życzymy udanych Walentynek i przypominamy, że miłość trzeba pielęgnować przez cały rok!

One thought on “W kinie w Nowym Sączu – kochaj mnie, czyli filmowe walentynki w Kinie SOKÓŁ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony