Muzyczne podróże po Europie. Ahoj Česko!

Musica – Ars Amanda. Cykl koncertów symfonicznych dla młodzieży – ale nie tylko!, będący mozaiką stylów i form muzycznych. Wprowadza słuchaczy w świat muzyki od baroku do czasów współczesnych. Odbiorcy mają okazję poznać polskich dyrygentów i solistów, a koncerty uzupełniają prelekcje oraz foldery z informacjami o wykonawcach i omówieniem repertuaru.

21 października o godz. 18.00 zapraszamy Was na koncert AHOJ ČESKO! W sali im. Lucjana Lipińskiego wystąpi Orkiestra Filharmonii Krakowskiej pod dyrekcją Wojciecha Rodka. W repertuarze: Josef Suk – Serenada na smyczki op. 6 oraz Antonín Dvořák – Suita czeska op. 39.

W przypadku braku możliwości organizacji wydarzenia z udziałem publiczności z powodu stanu epidemicznego, wydarzenie będzie dostępne on-line.

21 października 2022, godz. 18:00

sala im. Lucjana Lipińskiego MCK SOKÓŁ

BILETY: 20 zł, 15 zł, 1 zł*

DODATKOWE INFORMACJE:

* 1 zł dla działaczy opozycji antykomunistycznej i osób represjonowanych z powodów politycznych (na podstawie legitymacji).

Bilety do nabycia od 10 października online oraz w kasie MCK SOKÓŁ czynnej w dni powszednie w godz. 8:00-20:00, w soboty i niedziele w godz. 12:00-20:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony