Na tę wiadomość czekali kibice Sandecji – można grać przy Kilińskiego 47

Tak jak zapowiadano, po wizycie przedstawiciela PZPN w Nowym Sączu oraz ocenie stanu technicznego boiska stadion przy ulicy Kilińskiego uzyskał pozytywną opinię Eksperta Polskiego Związku Piłki Nożnej. To oznacza, że “Biało-czarni” po wielomiesięcznej tułaczce pozostałe cztery spotkania w bieżącym roku rozegrają u siebie.

– Jako klub wspólnie z inwestorem oraz wykonawcą mocno pracowaliśmy w ostatnim czasie, aby Sandecja wróciła na stadion przy ulicy Kilińskiego. – stwierdził prezes MKS Sandecja Miłosz Jańxzyk. – Cieszymy się, że Komisja Licencyjna pozytywnie rozpatrzyła nasz wniosek i zespół MKS Sandecja już w środę powalczą o punkty w Nowym Sączu. Wiemy wszyscy jak bardzo uciążliwe były nieustanne wyjazdy drużyny na mecze, nie wspomnę o kosztach.

Zaległe spotkanie ze Skrą Częstochowa w najbliższą środę zostanie rozegrane bez udziału publiczności, jednak prowadzone są działania, które pozwolą uczestniczyć sympatykom Sandecji podczas pojedynków z Widzewem Łódź, Górnikiem Polkowice oraz Odrą Opole.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony