Nowa żona, nowy mąż, czyli „Powiedzmy miłość” + fotogaleria

Kolejny dzień Jesiennego Festiwalu Teatralnego był równie udany i równie ciekawy jak poprzednie. Tym razem Teatr Komedia z Warszawy zaprezentował bardzo ciekawą, z życia wziętą sztukę „Powiedzmy miłość”.

To spektakl obowiązkowy dla wszystkich dojrzałych mężczyzn, którzy pragną rozstać się ze swoimi żonami i wymienić je na żony dużo młodsze.

To spektakl obowiązkowy dla wszystkich dojrzałych żon, którym się wydaje, że odejście męża do młodszej kobiety jest wydarzeniem rujnującym ich życie na zawsze.

To spektakl obowiązkowy dla wszystkich młodych kobiet, które chcą się związać z mężczyznami, którzy opuszczają dla nich swoje dojrzałe żony.

To spektakl obowiązkowy dla wszystkich młodych mężczyzn, których żony opuszczają ich dla mężczyzn dojrzałych i znacznie majętniejszych. I wreszcie przede wszystkim to spektakl obowiązkowy dla wszystkich, którzy lubią inteligentną rozrywkę, serwującą rozbrajający humor, oparty na wnikliwych życiowych obserwacjach.

„Powiedzmy miłość” to prawie romantyczna gorzka komedia, w której każdy z nas odnajdzie siebie w postaci jednego z bohaterów. Albo nawet kilku na raz…

To spektakl, który warto obejrzeć!

Teatr KOMEDIA z Warszawy

„POWIEDZMY MIŁOŚĆ”

Autor: Terence Frisby

Reżyseria: Tomasz DUTKIEWICZ

Obsada: Joanna KORONIEWSKA, Marta WIERZBICKA, Mateusz BANASIUK/ Mikołaj KRAWCZYK, Jan JANKOWSKI

I pamiętajcie, że ten się śmieje, kto się śmieje ostatni…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony