Od B Klasy do IV ligi – terminarze

Wprawdzie pogoda nie dopisuje, ale wiele meczów w niższych ligach piłkarskich Sądecczyzny zapowiada się emocjonująco. Warto iść na stadion by dopingować swoją drużynę.

IV Liga Małopolska

VIII Kolejka

10 września – sobota

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza – Wiślanie Jaśkowice, 11:00

Poprad Muszyna – Radziszowianka Radziszów, 13:00

Wierchy Rabka Zdrój – Słomniczanka Słomniki, 16:00

Glinik Gorlice – LKS Jawiszowice, 16:00

Unia Oświęcim – Okocimski KS Brzesko, 17:00

Dalin Myślenice – Limanovia Limanowa, 17:00

Lubań Maniowy – Orzeł Ryczów, 17:00

Beskid Andrychów – Barciczanka Barcice, 17:00

11 września – niedziela

Wolania Wola Rzędzińska – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska, 16:00

V Liga – Nowy Sącz

VI Kolejka

10 września – sobota

Jarmuta Szczawnica – GLKS Gromnik, 13:00

Tarnovia Tarnów – Dunajec Zakliczyn, 13:00

GKS Drwinia – Kolejarz Stróże, 16:00

Zalesianka Zalesie – Orkan Szczyrzyc, 16:00

Bocheński KS – Tuchovia Tuchów, 16:00

Radłovia Radłów – Dunajec Nowy Sącz, 17:00

Metal Tarnów – Watra Białka Tatrzańska, 17:00

11 września – niedziela

Sokół Słopnice – Korona Niedzieliska, 17:00

Liga Okręgowa – Nowy Sącz

VII Kolejka

10 września – sobota

Helena Nowy Sącz – Sokół Stary Sącz, 16:00

Gród Podegrodzie – Amator Paszyn, 17:00

11 września – niedziela

Poprad Rytro – Biegoniczanka Nowy Sącz, 16:00

Skalnik Kamionka Wielka – Biała Brunary, 16:00

Zyndram Łącko – Sandecja II Nowy Sącz, 17:00

Hart Tęgoborze – Łosoś Łososina Dolna, 17:00

11 listopada

ULKS Korzenna – KS Biecz, 11:00

LKS Zagórzany – LKS Kobylanka, 12:00

A Klasa – Nowy Sącz

VII Kolejka

10 września – sobota

Budowlani Jazowsko – Nawoj Nawojowa, 17:00

11 września – niedziela

Orzeł Ptaszkowa – Zawada Nowy Sącz, 11:00

LKS Świniarsko – Zamczysko Marcinkowice, 11:00

KPT Nawojowa – LKS Mszalnica, 11:00

Wicher Mogilno – Górka Szczereż, 11:00

Victoria Witowice Dolne – Grybovia Grybów, 16:00

Zawisza Rożnów – ULKS Przydonica, 16:30

Olimpik Powroźnik – Dąbrovia Wielogłowy, 17:00

B Klasa – Nowy Sącz

III Kolejka

10 września – sobota

Piątkovia Łęg – Jedność Nowy Sącz, 17:00

Ogniwo Piwniczna Zdrój – LKS Łęka, 17:00

Chruślice Nowy Sącz – Korona Beskidu Tylicz, 17:00

11 września – niedziela

Królovia Królowa Górna – Galicja Nowy Sącz, 12:00

Barciczanka II Barcice – Polany Berest, 17:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony