Od B klasy do IV ligi – wyniki, tabele

Sporo emocji zafundowali piłkarze w niższych ligach Sądecczyzny, a i niektóre wyniki były zaskakujące. Wciąż nie wiedzie się Barciczance, przegrał swój mecz z liderem IV ligi Poprad Muszyna. Cieszą wygrane Dunajca Nowy Sącz oraz Kolejarza Stróże. Znakomitą formę prezentuje Gród Podegrodzie, który po kolejnym zwycięstwie został liderem.

IV Liga – Małopolska

X Kolejka

Dalin Myślenice – LKS Jawiszowice 1:4

Poprad Muszyna – Wiślanie Jaśkowice 0:2

Beskid Andrychów – Radziszowianka Radziszów 2:1

Słomniczanka Słomniki – Barciczanka Barcice 2:0

Wolania Wola Rzędzińska – Limanovia Limanowa 0:2

Lubań Maniowy – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4:2

Wierchy Rabka Zdrój – Orzeł Ryczów 1:1

Glinik Gorlice – Unia Oświęcim 1:2

26 wrześ ia

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza – Okocimski KS Brzesko

Aktualna tabela

1. Wiślanie Jaśkowice102526-8
2. Bruk-Bet Termalica II92234-11
3. LKS Jawiszowice102219-12
4. Poprad Muszyna102017-8
5. Orzeł Ryczów101919-12
6. Unia Oświęcim101819-15
7. Wolania Wola Rzędzińska101622-21
8. Beskid Andrychów101617-20
9. Wierchy Rabka Zdrój101520-18
10. Dalin Myślenice101319-19
11. Słomniczanka Słomniki101314-15
12. Lubań Maniowy101316-17
13. Glinik Gorlice101218-21
14. Limanovia Limanowa10911-17
15. Barciczanka Barcice10914-22
16. Radziszowianka Radziszów1089-24
17. Okocimski KS Brzesko979-23
18. Kalwarianka Kalwaria Z.1009-29

V Liga – Małopolska Wschód

VIII Kolejka

Jarmuta Szczawnica – Dunajec Nowy Sącz 0:3

Zalesianka Zalesie – GLKS Gromnik 1:1

GKS Drwinia – Watra Białka Tatrzańska 1:2

Tarnovia Tarnów – Sokół Słopnice 0:1

Bocheński KS – Dunajec Zakliczyn 4:1

Metal Tarnów – Tuchovia Tuchów 5:1

Radłovia Radłów – Korona Niedzieliska 1:3

Orkan Szczyrzyc – Kolejarz Stróże 0:4

Aktualna tabela

1. Sokół Słopnice81914-8
2. Watra Białka T.81917-7
3. Kolejarz Stróże81825-9
4. GKS Drwinia81720-12
5. Bocheński KS81622-14
6. GLKS Gromnik81614-6
7. Tarnovia Tarnów81215-11
8. Dunajec Nowy Sącz81110-8
9. Zalesianka Zalesie81116-20
10. Radłovia Radłów8109-10
11. Metal Tarnów8911-10
12. Orkan Szczyrzyc8913-18
13. Korona Niedzieliska8713-20
14. Tuchovia Tuchów848-21
15. Dunajec Zakliczyn837-24
16. Jarmuta Szczawnica818-24

Liga Okręgowa – Nowy Sącz

IX Kolejka

Helena Nowy Sącz – ULKS Korzenna 1:2

Zyndram Łącko – Amator Paszyn 1:4

Hart Tęgoborze – Sandecja II Nowy Sącz 2:1

LKS Zagórzany – Sokół Stary Sącz 1:1

Gród Podegrodzie – Biała Brunary 13:0

Poprad Rytro – LKS Kobylanka 0:1

Skalnik Kamionka Wielka – KS Biecz 1:2

Łosoś Łososina Dolna – Biegoniczanka Nowy Sącz 2:3

Aktualna tabela

1. Gród Podegrodzie92240-9
2. KS Biecz82228-8
3. Łosoś Łososina Dolna91715-15
4. Sokół Stary Sącz91628-18
5. LKS Zagórzany81520-12
6. Amator Paszyn91518-19
7. ULKS Korzenna81211-15
8. Helena Nowy Sącz81217-12
9. Sandecja II Nowy Sącz81132-8
10. Biegoniczanka Nowy Sącz91117-19
11. LKS Kobylanka81110-13
12. Zyndram Łącko9912-18
13. Hart Tęgoborze985-16
14. Poprad Rytro9615-23
15. Biała Brunary939-62
16. Skalnik Kamionka Wielka9310-20

A Klasa – Nowy Sącz

IX Kolejka

Dąbrovia Wielogłowy – LKS Mszalnica 1:0

Budowlani Jazowsko – Górka Szczereż 0:2

Orzeł Ptaszkowa – Wicher Mogilno 1:1

LKS Świniarsko – Nawoj Nawojowa 1:3

KPT Nawojowa – Zamczysko Marcinkowice 3:2

Grybovia Grybów – ULKS Przydonica 3:0

Zawisza Rożnów – Zawada Nowy Sącz 6:0

Olimpik Powroźnik – Victoria Witowice Dolne 1:1

Aktualna tabela

1. Dąbrovia Wielogłowy92240-10
2. Zawisza Rożnów91926-11
3. Nawoj Nawojowa71822-10
4. Orzeł Ptaszkowa81615-13
5. ULKS Przydonica81625-12
6. Olimpik Powroźnik91416-15
7. Victoria Witowice Dolne91330-18
8. LKS Mszalnica81220-13
9. Budowlani Jazowsko81217-19
10. Zawada Nowy Sącz91015-24
11. Wicher Mogilno8810-15
12. LKS Świniarsko8818-26
13. KPT Nawojowa878-41
14. Zamczysko Marcinkowice9723-29
15. Grybovia Grybów9715-24
16. Górka Szczereż838-28

B Klasa – Nowy Sącz

V Kolejka

Polany Berest – LKS Łęka 6:1

Ogniwo Piwniczna Zdrój – Korona Beskidu Tylicz 1:3

Chruślice Nowy Sącz – Galicja Nowy Sącz 2:2

Piątkovia Łęg – Królovia Królowa Górna 3:6

Barciczanka II Barcice – Jedność Nowy Sącz 8:1

Aktualna tabela

1. Barciczanka II Barcice51522-4
2. Korona Beskidu Tylicz51224-4
3. Polany Berest51223-2
4. Królovia Królowa Górna51218-15
5. Chruślice Nowy Sącz5610-11
6. Piątkovia Łęg568-14
7. Jedność Nowy Sącz547-14
8. Ogniwo Piwniczna Zdrój533-11
9. LKS Łęka517-19
10. Galicja Nowy Sącz514-32

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony