Od IV ligi do A klasy – wyniki

Wynik rezerw Sandecji, która wygrała 25:0 odbił się szerokim echem w kraju. Z pewnością długo jeszcze taki rezultat będzie nie do pobicia. Cieszy bardzo dobra postawa w IV lidze Popradu Muszyna. Zespół wygrał trzeci mecz, a Barciczanka wreszcie zainkasowała 3 punkty.

IV Liga Małopolska

III Kolejka

Wierchy Rabka Zdrój – Wolania Wola Rzędzińska 3:1

Barciczanka Barcice – Dalin Myślenice 2:1

Lubań Maniowy – Glinik Gorlice 3:1

Beskid Andrychów – Poprad Muszyna 1:4

Słomniczanka Słomniki – Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 3:1

Orzeł Ryczów – Unia Oświęcim 2:0

Radziszowianka Radziszów – LKS Jawiszowice 2:0

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – Okocimski KS Brzesko 1:2

Wiślanie Jaśkowice – Limanovia Limanowa 1:0

Aktualna tabela

1. Wiślanie Jaśkowice397-1
2. Poprad Muszyna398-3
3. Radziszowianka Radziszów376-3
4. Bruk-Bet Termalica II3612-5
5. Orzeł Ryczów366-4
6. Wierchy Rabka Zdrój369-7
7. Unia Oświęcim367-4
8. Wolania Wola Rzędzińska366-5
9. LKS Jawiszowice343-4
10. Barciczanka Barcice344-6
11. Okocimski KS Brzesko347-7
12. Dalin Myślenice336-7
13. Limanovia Limanowa333-2
14. Lubań Maniowy335-5
15. Słomniczanka Słomniki334-7
16. Kalwarianka Kalwaria Z.302-7
17. Glinik Gorlice302-9
18. Beskid Andrychów303-14

V Liga – Nowy Sącz

I Kolejka

Orkan Szczyrzyc- – Bocheński KS 2:3

Zalesianka Zalesie – Radłovia Radłów 1:3

Dunajec Nowy Sącz – Tuchovia Tuchów 2:0

Kolejarz Stróże – Sokół Słopnice 2:1

GLKS Gromnik – Dunajec Zakliczyn 4:0

Watra Białka Tatrzańska – Korona Niedzieliska 5:2

Jarmuta Szczawnica – Tarnovia Tarnów 0:1

GKS Drwinia – Metal Tarnów 3:2

Aktualna tabela

1. GLKS Gromnik134-0
2. Watra Białka T.135-2
3. Radłovia Radłów133-1
4. Dunajec Nowy Sącz132-0
5. GKS Drwinia133-2

 Bocheński KS133-2
7. Kolejarz Stróże132-1
8. Tarnovia Tarnów131-0
9. Orkan Szczyrzyc102-3

 Metal Tarnów102-3
11. Sokół Słopnice101-2
12. Jarmuta Szczawnica100-1
13. Zalesianka Zalesie101-3
14. Tuchovia Tuchów100-2
15. Korona Niedzieliska102-5
16. Dunajec Zakliczyn100-4

Liga Okręgowa Nowy Sącz

Biała Brunary – Sandecja II Nowy Sącz 0:25

Amator Paszyn – KS Biecz 0-4

ULKS Korzenna – Biegoniczanka Nowy Sącz 2:2

Zyndram Łącko – LKS Zagórzany 4-0

Gród Podegrodzie – Poprad Rytro 3:3

Helena Nowy Sącz – Hart Tęgoborze 1:0

Sokół Stary Sącz – LKS Kobylanka 2:2

Skalnik Kamionka Wielka – Łosoś Łososina Dolna 1:2

Aktualna tabela

1. Sandecja II Nowy Sącz1325-0
2. Zyndram Łącko134-0

 KS Biecz134-0
4. Łosoś Łososina Dolna132-1
5. Helena Nowy Sącz131-0
6. Gród Podegrodzie113-3

 Poprad Rytro113-3
8. Sokół Stary Sącz112-2

 ULKS Korzenna112-2

 Biegoniczanka Nowy Sącz112-2

 LKS Kobylanka112-2
12. Skalnik Kamionka Wielka101-2
13. Hart Tęgoborze100-1
14. Amator Paszyn100-4

 LKS Zagórzany100-4
16. Biała Brunary100-25

A Klasa Nowy Sącz

I Kolejka

Nawoj Nawojowa – Zamczysko Marcinkowice

Górka Szczereż – LKS Mszalnica

Orzeł Ptaszkowa – Dąbrovia Wielogłowy

Budowlani Jazowsko – Olimpik Powroźnik

Zawisza Rożnów – KPT Nawojowa

LKS Świniarsko – Grybovia Grybów

Aktualna tabela

1. Zawisza Rożnów137-1
2. Nawoj Nawojowa135-1

 Dąbrovia Wielogłowy135-1
4. Budowlani Jazowsko132-0
5. LKS Mszalnica133-2
6. Grybovia Grybów112-2
7. LKS Świniarsko112-2
8. ULKS Przydonica000-0

 Zawada Nowy Sącz000-0

 Victoria Witowice Dolne000-0

 Wicher Mogilno000-0
12. Górka Szczereż102-3
13. Olimpik Powroźnik100-2
14. Orzeł Ptaszkowa101-5

 Zamczysko Marcinkowice101-5
16. KPT Nawojowa101-7

7 września

Zawada Nowy Sącz – Victoria Witowice Dolne, 17:30

12 listopada

ULKS Przydonica – Wicher Mogilno, 11:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony