Oj działo się na Jesiennym Festiwalu Teatralnym

To był wyjątkowy wieczór na 26 Jesiennym Festiwalu Teatralnym. Komedia „Porwanie” porwała publiczność. Na scenie wystąpiła sądeczanka Katarzyna Ucherska, która za swoją grę otrzymała burzę oklasków. Jakby tego było mało aktorka dzisiaj ma urodziny, a więc nie zabrakło gremialnego „Sto lat”.

Zaprezentowana komedia kryminalna jest o bohaterze, który w obliczu widma bankructwa decyduje się na szalone rozwiązanie swoich kłopotów. Człowiek bez środków do życia bywa nieprzewidywalny. Może wtedy dopuścić się zupełnie nierozsądnych czynów. Bohater spektaklu wybiera najgłupszy z możliwych sposobów – porwać syna ministra, który jest odpowiedzialny za jego sytuację! Jak łatwo się domyślić, nic nie przebiega zgodnie z planem. Brak doświadczenia, kłótnie w rodzinie i tajemnicza kobieta sprawiają, że historia przyniesie wszystkim mnóstwo niespodzianek. Ze sceny padają też kwestie dotyczące bieżących spraw Polski, które z entuzjazmem oklaskiwała publiczność.

WYDZIAŁ PRODUKCJI ARTYSTYCZNYCHz Warszawy

PORWANIE”

Autor: Fran Nortes

Reżyseria: Artur BARCIŚ

Obsada: Katarzyna UCHERSKA, Artur BARCIŚ, Antoni PAWLICKI, Damian KULEC, Piotr GRABOWSKI/Marcin PERCHUĆ

W sobotę Agencja Artystyczna C.D.N. W Krakowie przedstawi spektakl „Życie: Trzy wersje”.

Wystąpią: Natasza Leśniak, Katarzyna Pakosińska, Piotr Legienza i Jerzy Schejbal (sądeczanin z urodzenia), który jest również reżyserem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony