“PARADOKS” Artur Urbanowicz

Jacy jesteście na co dzień? Perfekcyjni czy raczej niedbali?

fot. MAX

Bohater powieści PARADOKS Maks Okrągły to student matematyki i wszystko w jego życiu musi być idealne. Jest to facet, którego nie da się lubić. Gdybym spotkała takiego w realu to z miejsca dostałby ode mnie w łeb! Z biegiem akcji zaczęłam mu jednak współczuć…

Sytuacja w jakiej się znalazł zaczęła powoli odbierać mu to nad czym przez całe życie pracował – perfekcje. Z każdą kolejną stroną czujemy jak z Maksa ulatuje życie. Jego każdy oddech staje się płytszy, a gdy próbuje odetchnąć pełną piersią coś wydostaje się na powierzchnię i w okrutny sposób odbiera mu upragnioną ulgę….

Fabuła wprowadza nas w świat królowej nauk ukazując zarazem złożone czynniki ludzkiej psychiki.
Z miliona słów jakich mogłabym użyć w pierwszej kolejności na myśl przychodzi mi słowo WOW! Ta książka to prawdziwa petarda! Artur po raz kolejny zafundował swoim czytelnikom prawdziwą ucztę. Lęk i niepewność towarzyszą nam już od pierwszych stron, a zakończenie jest ogromnym zaskoczeniem, które zmusza czytelnika do głębokiej refleksji. Czytając uważnie znajdziecie odniesienia do książek Artura. Jesteście ciekawi których? Przeczytajcie koniecznie!

“Paradoks” Artur Urbanowicz, Wydawnictwo Vesper 2020

Polecam @z_zycia_matki_wariatki

Przeczytana: marzec 2021

Ocena: 9/10

One thought on ““PARADOKS” Artur Urbanowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony