Podopieczni programu “Na ratunek” czekają na wsparcie – Ruszyła akcja PACZKA DOBRA!

Stowarzyszenie Sursum Corda ruszyło z akcją PACZKA DOBRA. Jej celem jest przygotowanie dwudziestu paczek wielkanocnych dla rodzin Podopiecznych programu “Na ratunek”.

grafika: Sursum Corda

Niektóre z tych rodzin znajdują się w bardzo trudnej sytuacji życiowej, dlatego każda pomoc będzie dla nich ogromnym wsparciem. Paczki żywnościowe i chemiczne pomogą podopiecznym zaoszczędzić każdą złotówkę, która przyda się choćby na zakup leków czy rehabilitację.

– Akcja Paczka Dobra to bardzo konkretna pomoc, którą kierujemy nie tylko do samych podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda, ale także do ich rodzin. To one często dźwigają cały ciężar choroby najbliższego członka rodziny, a nasza akcja ma ich wesprzeć, zwłaszcza teraz, czyli w okresie Świąt Wielkanocnych – podkreśla Marcin Kałużny, prezes Stowarzyszenia Sursum Corda.

Biorąc udział w akcji Paczka Dobra, spełniamy realną potrzebę! Wystarczy wybrać jednego z podopiecznych Sursum Corda i zdecydować do kogo zostanie skierowane wsparcie. Pomocnicy i wolontariusze Stowarzyszenia zajmą się resztą: zakupią, zapakują i przekażą paczkę wielkanocną Podopiecznym.

– Każda zaoszczędzona złotówka oznacza dla tych rodzin więcej rehabilitacji, zakup leków czy niezbędnych środków medycznych. Dlatego serdecznie prosimy o wsparcie naszej akcji i już teraz bardzo dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą wpłatę – dodaje Marcin Kałużny i podkreśla, że ze względu na trwającą pandemię COVID-19, akcja jest realizowana wyłącznie w formie zbiórki finansowej i nie są przyjmowane dary żywnościowe.

Każdy kto dołączy do akcji Paczka Dobra zostanie uhonorowany Dyplomem, czego potwierdzenie znajdziemy na naszej skrzynce mailowej. Przypominamy! Akcja jest realizowana w dniach 22-31.03.2021.

źródło: Stowarzyszenie Sursum Corda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony