Siema WOŚP! Sądecczyzna Wita Wielkie Serce Swoim Wielkim Sercem <3

Może epidemia jest dobrym pretekstem na to żeby w mroźny dzień zostać w domu i spędzić czas przed telewizorem. Tak zwana „epidemia”, albo „pandemia”, nie jest w stanie zamknąć w domach siły serc mieszkańców naszego wspaniałego regionu.

To fakt – na ulicach miasta Nowego Sączą i sąsiadujących z nim miejscowości raczej trudno było spotkać kwestionariuszy z puszkami obklejonymi czerwonymi naklejkami z białym napisem „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”. Ośrodki kultury z wyjątkiem MOK w Nowym Sączu były prawdopodobnie zamknięte ( z tego co wiem ) – tak jak urzędy wojewódzkie, oraz inne placówki gdzie spodziewałem się działań związanych z WOŚP.

W Nowym Sączu jednak było naprawdę gorąco! Na rynku miasta od rana dużo się działo. Gabinet Prezydenta mocno wspierał działania orkiestry, widać to w Social mediach i było widać gołym okiem.
Do kwesty dołożyli się „Garbusiarze”, muzycy, artyści, biznesmeni i kto wie kto jeszcze. Nasz Odnowiony Miejski Ośrodek Kultury zbierał pieniądze na szczytny cel od samego rana relacjonując wydarzenie na żywo poprzez swój kanał na YouTube.

Było po prostu super, dzisiaj byłem dumny z nas wszystkich 🙂

Pozdrawiam wszystkich dobrodusznych Sądeczan, Kryniczan, Limanowian, Piwniczan, Muszynian i każdego kto dał z siebie cokolwiek dobrego 🙂

P.K.
Siema

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony