Pomóżmy Kacprowi!!!

Kochani, jest wśród nas dzielny wojownik- Kacper Basta, który od trzech lat wytrwale walczy z nieprzewidywalnym i bezlitosnym wrogiem- nowotworem kości (Mięśniakiem Ewinga) ale właśnie teraz, jak nigdy wcześniej potrzebuje naszego wsparcia i pomocy. Nowotwór niestety ponownie zaatakował, zajmując płuca i kręgosłup chłopca. Dotychczasowe leczenie z wykorzystaniem leku Votrient, mimo iż początkowo było bardzo obiecujące, niestety nie przyniosło rezultatów. Potrzebny jest nowy lek- Regorafenib, którego opakowanie kosztuje ok 15 000,00 zł. Poza terapią przedmiotowym lekiem, Kacper poddany jest radioterapii. Żeby ta obiecująca kuracja mogła być kontynuowana potrzebna będzie Państwa pomoc. Nie bądźmy obojętni, pomóżmy i pamiętajmy, że dobro zawsze wraca!!! Zadbajmy, by temu dzielnemu wojownikowi nie stała się krzywda, żeby chłopiec, którego dzieciństwo minęło w bólu i cierpieniu wreszcie mógł żyć normalnie, przebywać w domu z rodzeństwem i rodzicami, żeby mógł wreszcie cieszyć się życiem a nie drżeć o swoją przyszłość.

Kacprowi można pomóc:

– wpłacając dowolną kwotę na konto Fundacji Pomagam:

https://pomagam.pl/d86taykh

– przekazując 1% podatku,

– licytując lub przekazując na licytację przedmioty:

https://www.facebook.com/groups/297051984649999

– wstępując do Drużyny Kacpra Basty, utworzonej z inicjatywy radnych Michała Kądziołki i Magdaleny Sznajder:

https://www.facebook.com/Dru%C5%BCyna-Kacpra-Basty-106516494413553

Jak zaznacza pomysłodawca akcji radny Michał Kądziołka, członkostwo w tej nieformalnej grupie zrzeszającej osoby o dobrych sercach, wiąże się z koniecznością wpłaty 20 zł miesięcznie na leczenie dzielnego Wojownika Kacpra Basty. Jeżeli szeregi Drużyny zasili więcej osób, Kacper będzie mógł ze spokojem poddać się terapii, nie martwiąc o fundusze znacznie przekraczające możliwości finansowe rodziny.

Drużyna Kacpra Basty powstała w maju 2020 roku. W chwili obecnej liczy ona ok 300 członków, którzy sumiennie dbają o Kacpra, wpłacając ustaloną kwotę 20 zł. raz w miesiącu. W związku z tym iż w zamyśle organizatorów drużyna powinna liczyć 630 osób, serdecznie zachęcamy do zasilania szeregów tej jakże dobroczynnej grupy, niosącej pomoc i ratunek dla chłopca, który powinien bez bólu i lęku realizować swoje plany i spełniać marzenia. Razem możemy więcej!!!

Koordynatorzy Drużyny Kacpra Basty za pośrednictwem naszego portalu chcieliby serdecznie podziękować wszystkim członkom Drużyny Kacpra Basty, oraz wyrazić swoją wdzięczność osobom zaangażowanym w przedsięwzięcie, czynnie wspierającym chłopca: Tomaszowi Kowalowi, Wacławowi Cieślik, Alicji Przybyszowskiej, Tomaszowi Jarosz, członkom Zespołu Muzycznego Tokaj ze Starego Sącza, Ochotniczej Straży Pożarnej ze Starego Sącza, kadrze Szkoły Sztuk Walki HALNY, oraz osobom przekazującym przedmioty na licytacje.

Nie bądźmy obojętni i pomóżmy Kacprowi żyć normalnie! Za przybliżenie Jego historii dziękujemy Pani Magdalenie Sznajder.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony