Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny

Trwa głosowanie w „Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2021 roku”. Kibice, kluby sportowe oraz instytucje zgłosiły w tej edycji ponad 100 kandydatów!

Dzisiaj sylwetki kolejnych kandydatów.

1. Michał Bołoz – w swoim 5. zawodowym pojedynku bokserskim zremisował z Michałem Bańbułą, podczas gali w Stalowej Woli.

2. Patrycja Florek -zawodniczka KS Narciarnia. Brała udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Alpejskim i zdobyła 2 złote medale (w slalomie i slalomie równoległym) oraz 2 srebrne krążki (w slalomie gigancie i supergigancie).

4. Nikodem Święs – zawodnik Fight House 27. Wygrał walkę w lidze K -1 Battle of Warriors w Krakowie przez nokaut w drugiej rundzie.

5. Kamil Śliwa -trenuje sztuki walki. W 2021 roku wygrał walkę w lidze K -1 Battle of Warriors w Krakowie podczas tych samych zawodów jego klub Fight House został wybrany najlepszym klubem spośród 46 z całej Polski, które wzięły udział w zawodach.

7. Szymon Sobczyk – siatkarz klubu SKPS Dunajec Nowy Sącz Razem z drużyną zdobył złoty medal na mistrzostwach Małopolski (MVP turnieju) oraz tytuł Wicemistrza Polski Młodzików. Szymon gra na pozycji przyjmującego.

8. Szymon Nalepa – siatkarz klubu SKPS Dunajec Nowy Sącz Razem z drużyną zdobył złoty medal na Mistrzostwach Małopolski oraz tytuł Wicemistrza Polski Młodzików. Szymon gra na pozycji środkowego.

15. Krzysztof Kuszewski – uczestnik rajdów terenowych. Nawigator w załodze z Dominikiem Jazicem. W 2021 roku zdobył drugie miejsce w Pucharze Dacia Duster.

16. Joanna Mucha – zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Gladiator”. W 2021 roku wywalczyła cztery medale Mistrzostw Polski Juniorów Starszych w Kickboxingu w formule: K-1, waga 70 kg – II miejsce, w formule Full Contact, waga 70 kg – II miejsce, w formule Low Kick, waga 70 kg – III miejsce, w formule Kuck Light, waga 70 kg – I miejsce. Najważniejszym osiągnięciem było jednak sięgnięcie po tytuł Wicemistrzyni Europy w formule fullcontact w wadze 70 kilogramów. Championat odbywał się w Czarnogórze.

17. Patryk Szczerba – zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Gladiator”. W 2021 r. zdobył trzy medale Mistrzostw Polski Juniorów Starszych w Kickboxingu w formule K-1, waga 57 kg – III miejsce, w formule Full Contact, waga 57 kg – I miejsce, w Formule Low Kick, 57 kg – II miejsce.

18. Julia Niewiadomska – kickboxing, reprezentantka UKS Gladiator. w ubiegłym roku zdobyła brąz podczas Turnieju Athen Challenge.