Powiat inwestuje: droga Łącko – Kicznia zostanie zmodernizowana!

W tym tygodniu ruszy modernizacja drogi powiatowej Łącko – Kicznia na odcinku 1,33 km w miejscowości Łącko. Wartość inwestycji: 1 193 949,39 zł i jest w całości finansowana z budżetu Powiatu Nowosądeckiego.

– Inwestycja będzie obejmować wymianę i wzmocnienie nawierzchni bitumicznej wraz z poboczami oraz oznakowaniem poziomym, w tym budowa przejścia dla pieszych – mówi starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. – Umowa przewiduje wykonanie wszystkich prac w ciągu 60 dni czyli do 13 maja br. Prace wykona firma ZBD sp. z o.o. z Nowego Sącza.

Uwaga! Zamknięta droga!

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że w dniach 21 i 22 marca 2024 r. (czwartek i piątek) w godz. 7:00 – 18:00 prowadzone będą prace związane z modernizacją drogi powiatowej Łęka – Koniuszowa – Mogilno w miejscowości Koniuszowa. Wykonana bęszie stabilizacja podbudowy oraz warstwy wiążącej jezdni.

W związku z tym droga będzie zamknięta dla ruchu na długości ok 300 m w rejonie szkoły w Koniuszowej. Objazd zamkniętego docinka możliwy będzie drogami powiatowymi: Nowy Sącz – Wojnarowa – Wilczyska, Korzenna – Krużlowa, Paszyn – Mogilno – Krużlowa oraz drogami gminnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony