Uwaga! protest rolników w Korzennej – będą utrudnienia w ruchu

Dzisiaj, środa 20 marca, rolnicy w całej Polsce po raz kolejny wyjadą na ulice. W akcję protestacyjną włączą się również rolnicy z Sądecczyzny. Tym razem protest planowany jest na terenie Korzennej, w związku z czym należy spodziewać się utrudnień w ruchu, zarówno na drogach w tej miejscowości, jak również na trasach dojazdowych.

Jak informuje Aneta Izworska Zespół ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu zgodnie ze zgłoszeniem organizatora w dniu 20 marca br. akcja protestacyjna na terenie Korzennej rozpocznie się o godzinie 8:00, od spotkania w centrum tej miejscowości. – Protest rolników ma odbywać się na zasadzie blokowania drogi powiatowej (nr 1567 K Nowy Sącz – Wojnarowa – Wilczyska) na odcinku Korzenna centrum od skrzyżowania z drogą gminną (nr 291114 K) Korzenna Świegocin – Mogilno Kawiory – Koniuszowa do skrzyżowania z drogą powiatową (nr 1564K) Korzenna – Jasienna – Przydonica.

– Z informacji przekazanych przez organizatora protest może potrwać do godziny 17:00. W tym czasie należy liczyć się z wystąpieniem utrudnień w ruchu. – dodaje Aneta Izworska. – Apelujemy zatem o cierpliwość, zachowanie ostrożności i ewentualne rozważenie wyboru alternatywnej trasy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony