Przykra porażka sądeczan
To miał być mecz do wygrania, a skończył się porażką. Sądeccy koszykarze po słabej grze ulegli rywalom z Krakowa.

Liga juniorów U-17
X Kolejka
STK Wikar Nowy Sącz – KS Korona II 1919 Kraków 57:76 (15:17, 13:18, 16:24, 13:17)
Sędziowały: Anna Orzeł i Sabina Kosakowska.

STK Wikar: Golubov 13, Kbiela 11, Kasperski 11, Kogut 9, B. Michalik 7, Tokarczyk 2, Michalik 2, Wicher 1, Kościsz 1, Florkowski, Pięta, Kunicki.

Korona II: Czopik 33, Mak 10, Przydatek 8, Leski 7, Tytar 7, Kordas 5, Wardziukiewicz 2, Smoleński 2, Nowak 2.
Początek meczu dawał nadzieję na sukces, czyli wygraną. Niestety z każdą mijającą minutą obraz gry temu przeczył. Sądeczanie chcieli narzucić swoje warunki gry. Przeprowadzali szybkie akcje ale fatalnie pudłowali. Równie źle wykonywali rzuty osobiste i zamiast prowadzenia, przegrywali. Podobnie wyglądała druga kwarta i do przerwy rywale prowadzili 35:28. Wydawało się, że to nie zbyt duża przewaga i do odrobienia. I gdyby sądeczanie zagrali na swoim, dobrym poziomie tak by się stało. Niestety po przerwie było jeszcze gorzej i gospodarze zasłużenie przegrali.