Rekolekcje filmowe – 10 listopada 2023.

REKOLEKCJE FILMOWE to szczególny rodzaj przestrzeni do dyskusji, w ramach której poruszane są istotne problemy etyczne i egzystencjalne, włączając w to perspektywę religijną. Podczas spotkań prezentowany jest film wybrany przez osobę prowadzącą, a po prezentacji widzowie zostają zaproszeni do wspólnej dyskusji.

W ramach 173 REKOLEKCJI FILMOWYCH MCK SOKÓŁ zaprasza do Kina SOKÓŁ w Nowym Sączu na film SKAZANI NA SHAWSHANK – wzruszającą adaptację opowiadania Stephena Kinga, pełną nadziei i przyjaźni, z udziałem Tima Robbinsa i Morgana Freemana, nominowaną do siedmiu nagród Akademii Filmowej®. Wydarzenie odbędzie się w piątek 10 listopada o godzinie 17:30.

Gwiazdy światowego kina, Tim Robbins i Morgan Freeman, występują w znakomitym dramacie „The Shawshank Redemption” o nadziei, przyjaźni i pojednaniu za murami więzienia o maksymalnym rygorze. Przejmująca opowieść o sile ludzkiego ducha na podstawie powieści bestsellerowego autora Stephena Kinga. Odsiadujący karę dożywotniego więzienia Red (Freeman) i poczciwy bankier niesłusznie skazany za morderstwo Andy Dufresne (Robbins), nawiązują więź, która będzie trwać ponad dwadzieścia lat. Wspólnie odkrywają nadzieję, która jest ostatecznym sposobem na przeżycie.

Projekcji filmu towarzyszyć będzie spotkanie z Gośćmi o. Bogdanem Długoszem SJ i muzykiem Stanisławem Kitą.

Bilety w cenie 10 zł. Szczegóły na stronie https://mcksokol.pl/wydarzenie/skazani-na-shawshank-1

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony