Ruszają rozgrywki w I lidze – Sandecja jedzie do Widzewa

Po tygodniach oczekiwania dzisiaj rozpoczynają mecze drużyny w Fortuna I Liga. Dzisiaj rozgrane zostaną trzy spotkania, pozostałe w sobotę i niedzielę. I właśnie na koniec tygodnia Sandecja wybiegnie na boisko Widzewa by powalczyć o punkty.

Odkąd Sandecja gra w I lidze, tak niewiele wiadomo o zespole. Nastąpiło wiele zmian kadrowych. Co przyniosą? Pierwsza odpowiedź w niedzielę. W związku z budową stadionu pierwszoligowa drużyna trenowała na boisku Amatora Paszyn, bowiem boisko w Piątkowej po zalaniu przez Łubinkę nie zostało przygotowane. Obiekt w Zawadzie jest w stanie rozkładu, choć boisko do treningu wreszcie zrobiono. Warto dodać, że wymioenine obiety należą do MOSiR Nowy Sącz. Wiele wskazuje na to, że sierpień, wrzesień, a może i październik piłkarze będą grać mecz tylko na wyjeździe.

MKS Sandecja: Dawid Pietrzkiewicz, Dominik Budzyński, Szymon Tokarz: Damian Chmiel, Michal Piter Bućko, Jakub Zych, Robert Prochownik, Jakub Wawszczyk, Adrian Basta, Bartłomiej Kasprzak, El Dadji Maisa Fall, Dawid Błanik, Dawid Szufryn, Damir Śovśić, Tomasz Boczek, Sebastian Rudol, Maciej Małkowski, Robert Kobryń, Dawid Wolny, Svetoslav Dikov, Kamil Słaby, Michał Walski, Robert Janicki, Błażej Szczepanek.

Trener Dariusz Dudek, asystent Kamil Biel, II trener Marcin Malinowski, Artur Sejud – trener bramkarzy, Marcin Nawrat – trener przygotowania motorycznego, Marcin Zapalski – fizjoterapueta, Paweł Bielak – sprzętowy, Marcin Janikowski – kierownik drużyny.

Fortuna I liga

I Kolejka

30 lipca – piątek

Odra Opole – Miedź Legnica 1:4

Korona Kielce – Skra Częstochowa 2:0

GKS Tychy – ŁKS Łódź 1:1

31 lipca – sobota

GKS Katowice – Resovia, godz. 12:40

GKS 1962 Jastrzębie – Puszcza Niepołomice, godz. 18:00

Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec, godz. 20:30

1 sierpnia – niedziela

Widzew Łódź – Sandecja Nowy Sącz, godz. 12:40, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)

Górnik Polkowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 15:00

Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów, godz. 18:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony