Sądeczanka z sukcesami w ringu

Miniony weekend był intensywny dla przedstawicielki KS Akademicki Evan Nowy Sącz Gabrieli Migdy. W piątkowy wieczór w Jaworznie podczas gali zawodowej grupy Babilon Promotion miała możliwość po raz pierwszy wziąć udział w takim wydarzeniu sportowym, by dwa dni później walczyć w Skawinie.

– Start w Jaworznie odbył się jeszcze na zasadach amatorskich lecz nerwy, kamery, oprawa gali, doping kibiców były prawdziwe. – opowiada trener KS Akademicki Evan Krzysztof Bulanda. – Pojedynek odbył się w kat. 52 kg juniorek. Przeciwniczką naszej zawodniczki była kadrowiczka Dorota Wawszczy z Jaworzna. Sędziowie ogłosili remis, który nie satysfakcjonuje żadnej ze stron. Głębokie ukłony w stronę przedstawicieli firmy Muszynianka, którzy umożliwili taki start.

W niedzielne popołudnie w Skawinie podczas Gran Prix Małopolski w boksie reprezentantka KS Akademicki Gabriela Migda skrzyżowała rękawice z kolejną reprezentantką kraju Nikolą Maksymowicz z Wisły Kraków.

– Tym razem sędziowski 3-0 dla Migdy. – dodaje Krzysztof Bulanda. – Teraz Gabrielę, chwila odpoczynku i rozpoczną się przygotowania do Mistrzostw Polski Juniorek w boksie i wrześniowych Mistrzostw Świata juniorek w kickboxingu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony