Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty.  Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze

Policjanci z Komisariatu Policji w Grybowie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło sobotę w miejscowości Gródek w powiecie nowosądeckim. 42-letni motocyklista w wyniku poniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę.

W sobotę (tj. 26 sierpnia br.) ok. godziny 16:00 w miejscowości Gródek na drodze krajowej nr 28 doszło do tragicznego wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocykla.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-letni mieszkaniec Sądecczyzny, kierując samochodem marki Volkswagen z niewyjaśnionych na obecną chwilę przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym motocyklem marki Harley Davidson. 

W wyniku zdarzenia 42-letni kierujący i 39-letnia pasażerka motocykla oraz 17- letni pasażer volkswagena z ciężkimi obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. Niestety kierujący motocyklem w wyniku poniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. 

Przez wiele godzin, na miejscu policjanci z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego oraz biegły sądowy z zakresu ruchu drogowego prowadzili oględziny. Wszystkie wykonane przez nich czynności, opinia biegłego oraz prowadzone w tej sprawie śledztwo, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony