Spotkanie Świąteczne Komisji Szkolenia MZPN Podokręgu Nowy Sącz

Jak co roku Komisja Szkolenia MZPN Podokręgu Nowy Sącz z inicjatywy Prezesa Pawła Cieślickiego, zorganizowała spotkanie Świąteczno – Noworoczne w restauracji Basztowa w Nowym Sączu.

Wiceprezes Andrzej Kuźma będący również Przewodniczącym Komisji Szkolenia zaprosił na uroczyste spotkanie wszystkich trenerów współpracujących z komisją przy konsultacjach i selekcjach, pomagali w organizacji cyklicznych turniejów, między innymi, im. Juliana Mytnika w Barcicach, czy Turnieju Niepodległości odbywającego się w Krakowie.

Były podziękowania dla trenerów za pracę w swoich macierzystych klubach, co ma szczególny wpływ na rozwój piłki nożnej dzieci i młodzieży na Sądecczyźnie.

W świątecznym nastroju i przy smacznej kolacji uczestniczyli trenerzy: Andrzej Kuźma – przewodniczący komisji szkolenia, Zbigniew Małek – wiceprzewodniczący, Maciej Kowalski – sekretarz, Mateusz Dwojak – przewodniczący Rady Trenerów, Jerzy Czernecki – przewodniczący Piłkarstwa Młodzieżowego, Marek Fiut, – przewodniczący Piłki Kobiecej, Janusz Świerad, Jakub Nowak – dyrektor KS Dunajec Nowy Sącz, Mariusz Merklinger dyrektor Akademii Sandecja, Adam Ciastoń, Bartosz Kozak, Michał Jawczak, Marek Sromek, Piotr Pietruch, Łukasz Biernacki, Tomasz Urbańczyk.

Prezes MZPN Podokręg Nowy Sącz Paweł Cieślicki podziękował za współpracę z komisją szkoleniową, żałował, że osobiście nie mógł być na spotkaniu i życzył uczestnikom ”Wszystkiego Najlepszego na Święta i Nowy 2022 Rok”

Na zakończenie spotkania każdy otrzymał mały prezent okolicznościowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony