Sukcesy sądeckich sportowców

W Bałtowie odbyły się Mistrzostwa Polski Kadetów w kikcboxingu, w wersji light contact. Bardzo dobrze spisał się Karol Chrobak w kat. 47 kg zdobywając brązowy medal mistrzostw.

– Zawodnik w drodze do strefy medalowej trzykrotnie pokonywał swych przeciwników 3-0. – opowiada trener Akademicki Evan Nowy Sącz Krzysztof Bulanda. – Mylą się jednak te osoby, które myślą że poszło łatwo i przyjemnie, Wynik każdego z pojedynków ważył się do ostatnich sekund. PO zaciętych bojach sądeczanin wyeliminował rywala z Częstochowy, Piaseczna i Krakowa. Dopiero w półfinałach przeciwnik ze Szczecinka okazał się lepszy. Gratulujemy Karolowi pierwszego w życiu medalu z Mistrzostw Polski- “z tej mąki będzie chleb”!!!

Natomiast w Preśovie odbyły Mistrzostwa Słowacji w kickboxingu, gdzie w rolę sędziów wcieliło się dwóch przedstawicieli WSB-NLU Jakub Zagórski i Bartłomiej Oriański wszystko pod czujnym okiem “sędziowskiego wygi” Andrzeja Gronia.

– Nie tylko boksem żyjemy – dodaje Krzysztof Bulanda. – Siostry Wiktoria i Rita Bulanda wzięły udział w zawodach biegowych w Limanowej. Wszystkie nasze sportowe pasje nie byłyby możliwe bez wsparcia naszych mecenasów: Muszynianka sp. z o. o., nowosądecka WSB-NLU na czele z kanclerzem Przemysławem Bochenkiem, SP Piwniczanka, Giełda Rolno – Spożywcza Mirosław Dominik, Mennica Sądecka,Grupa Grand, którym szczerze dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony