Uwaga kierowcy! Most nad Łubinką przy ul. Barskiej – Zamknięty!

Zgodnie z zapowiedziami rozpoczął się remont mostu nad Łubinką przy ul. Barskiej w Nowym Sączu. Przejazd tą drogą w kierunku Korzennej jest zamknięty, trzeba korzystać z wyznaczonych objazdów, m.in. obwodnicą.

To ważna część tras komunikacyjnych Nowego Sącza. Z centrum miasta ul. Barską najłatwiej i najszybciej można przejechać do Librantowej czy Korzennej. Teraz będzie trudniej bo z pewnością obwodnica zrobi jeszcze bardziej zatłoczona.

Jak mówili robotnicy, którzy pracują przy moście wciąż nie brakuje kierowców, którzy zawracają sprzed mostu. – Wczoraj był pan, którego tędy poprowadził GPS. Był bardzo zdziwiony sytuacją. O ile jego można jeszcze jakoś wytłumaczyć, o tyle sądeczan nie. Przecież są tablice informacyjne, że jest most zamknięty, trzeba tylko czytać.

Prace modernizacyjne mostu nad Łubinką obejmują m.in. nawierzchnię, która jest już zdjęta, wymianę dylatacji. Przy tej okazji zostaną zamontowane odwodnienia izolacji, naprawione zostaną wszystkie niezbędne elementy mostu, w tym filarów, przyczółków, itp…

Jeżeli nie pokrzyżuje planów robotnikom, to do końca lipca prace zostaną zakończone i ruch na tej trasie przywrócony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony