Zaginęła 16-latka i jej synek!

Limanowscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej Agnieszki Matejko oraz jej dziecka. Nastolatka w dniu 28.06.2021 roku około godziny 15:10 trzymając na rękach swojego syna Wiktora Matejko (wiek 7 tygodni) wyszła z domu wczasowego – agroturystycznego, znajdującego się w miejscowości Owieczka (powiat limanowski) i udała się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu opiekunami.

Policjanci cały czas prowadzą poszukiwania zaginionej  kobiety z dzieckiem. Zaginieni to:
Agnieszka Matejko lat 16
Rysopis: wiek z wyglądu ok 18 lat, wzrost około 155 – 160 cm, waga około 45 kg, sylwetka szczupła, włosy długie wiśniowo/rude oczy ciemne, twarz pełna, uszy normalne przylegające, nos normalny prosty, uzębienie pełne,  mocno zarysowane brwi. W chwili zaginięcia wymieniona ubrana była w  jasno różową obcisłą sukienkę za kolano, różowe klapki. 

Dziecko – Wiktor Matejko ( wiek 7 tygodni) ubrany był w białe body, znaków szczególnych – brak. 

Zaginiona wraz z dzieckiem udała się w nieznanym kierunku, pozostawiając wózek dziecięcy, ubrania swoje jak i dziecka wraz z rzeczami niezbędnymi do pielęgnacji dziecka oraz dowód osobisty. Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osób zaginionych o ich przekazanie bezpośrednio do dyżurnego KPP Limanowej. 47-83-45-400 lub na numer telefonu alarmowego 112.

źródło/fot.: KPP w Limanowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony