Uwaga! Utrudnienia w ruchu na Węgierskiej, częściowo zamknięta Nawojowska

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu od środy (22 czerwca) rozpoczną się roboty związane z przebudową odcinka ul. Węgierskiej, w rejonie tzw. Winnej Góry.

W ramach zaplanowanych robót przebudowany zostanie odcinek jezdni wraz z chodnikami po obydwu stronach ulicy oraz wydzielone zostaną pasy skrętne do stacji paliw. Inwestor prosi o zachowanie ostrożności i stosowanie się do znaków drogowych. W celu minimalizacji utrudnień ruch pojazdów zostanie utrzymany.

Również od środy (22 czerwca) od godz. 8.00 zamknięte zostanie skrzyżowanie ul. Nawojowskiej z ul. Grunwaldzką. Zostanie wykonane korytowanie pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, stabilizacja, podbudowa z kruszywa i podbudowa bitumiczna oraz studnia ściekowa i przełożenie sieci.

– Zamknięty będzie odcinek ulicy Nawojowskiej od Al. Piłsudskiego do osi skrzyżowania ul. Starodworskiej (dojazd do tej ulicy będzie możliwy od ulicy 29 Listopada).

– Dojazd do posesji i zakładów zlokalizowanych przy odcinku ul. Nawojowskiej między ul. Grunwaldzką a ul.29 Listopada będzie możliwy ul. Graniczną i ul. 29 Listopada.

– Dojazd do posesji i zakładów zlokalizowanych przy odcinku ul. Nawojowskiej od Al. Piłsudskiego do ul. Grunwaldzkiej będzie możliwy od strony Al. Piłsudskiego.

– Objazdy dla samochodów osobowych poprowadzone będą ulicami: Wyspiańskiego i 29 Listopada oraz Al. Piłsudskiego, I Brygady, Łukasińskiego.

– Objazdy dla samochodów ciężarowych: z kierunku Krynica – Al. Piłsudskiego i ul. Królowej Jadwigi; od strony ul. Grunwaldzkiej – ul. Zieloną i ul. Wyspiańskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony