Uwaga! Zamykają drogę w Naściszowej i Librantowej

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu wydał komunikat dot. zamknięcia odcinka drogi powiatowej nr 1567 K w miejscowościach Naściszowa i Librantowa. Utrudnienia w ruchu drogowym są spowodowane układaniem warstwy ścieralnej na tej trasie i będą trwały jeden dzień.


– Uprzejmie informujemy, że w sobotę (21 października) od godz. 6:30 do godz. 19:00 będą prowadzone prace związane z przebudową drogi powiatowej nr 1567 K Nowy Sącz – Wojnarowa – Wilczyska w miejscowościach Naściszowa i Librantowa, polegające na wykonaniu ostatniej warstwy nawierzchni – taki komunikat pojawił się na oficjalnej stronie internetowej Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Sączu.Wykonanie warstwy ścieralnej w miejscowościach Naściszowa oraz Librantowa to kolejny etap prac związanych z przebudową drogi powiatowej nr 1567 K Nowy Sącz – Wojnarowa – Wilczyska. Na odcinku w km 3+435 do km 5+541 tj. od granicy miasta Nowego Sącza – koniec ul. Barskiej do skrzyżowania z drogą gminną w kierunku miejscowości Ubiad droga zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

LOKALIZACJA ODCINKA WYŁĄCZONEGO Z RUCHU

Roboty prowadzone będą od miejscowości Librantowa w stronę Nowego Sącza. W ciągu dnia możliwy będzie dojazd od strony Nowego Sącza:

– do godz. 12:00 – do pętli autobusowej w km 4+400

– do godz. 13:00 – do fotoradaru

– do godz. 14:00 – do firmy EL-DOM

Całkowite umożliwienie przejazdu na tej trasie nastąpi dopiero o godz. 19:00. Przedstawiciele Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Sączu przepraszają za utrudnienia i zarazem apelują do kierowców o zachowanie ostrożności.


Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: PZD NS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony