WIOSENNY ULTRA ŚWIR – bieg górski w Ptaszkowej 23.03.2024.

Już 23 marca WIOSENNY ULTRA ŚWIR – bieg górski w Ptaszkowej. Bieg odbędzie się na Pętli 17 km. Oprócz biegu na 1 Pętli, biegacze mają do wyboru jeszcze bieg 6-godzinny, bądź 12-godzinny. Wygrywa ten kto najszybciej w danym biegu pokona największą ilość pełnych pętli. Bieg organizowany jest przez Fundacja Małopolska biega.


Start biegu będzie z Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej, później biegacze pobiegną do niebieskiego szlaku prowadzącego na Jaworze. Z Jaworza zielonym szlakiem w kierunku Binczarowej i później szlakiem partyzanckim w kierunku stawów. Stamtąd asfaltem na drugą część Ptaszkowej. Po drodze biegacze będą mijać piękną drewnianą Kaplicę na Podjaworzu. Dalej trasa będzie prowadziła w kierunku tunelu pod torami na Kozieńcu. Stamtąd w kierunku kościoła w Ptaszkowej biegacze będą biec fragment ścieżką wzdłuż torów skąd będą mieć piękną panoramę Ptaszkowej i okolicy. Z Kościoła tuż obok niebieskiego szlaku, boczną leśną drogą trasa dotrze do Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej, gdzie na biegaczy będzie czekać medal i ciepły posiłek.

ultraswir.pl

Zapisy na stronie – klik /Chcąc bieg w wiosennej edycji -należy wejść na stronę zapisów na pierwszy z góry bieg – WIOSENNY ULTRA ŚWIR – 1 PĘTLA./

Regulamin biegu: klik

Do zobaczenia wiosną w Ptaszkowej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony