Worek medali sądeckich zawodników

W Jankowicach, w województwie śląskim odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych w Taekwon-do (1 eliminacja do Mistrzostw Polski) oraz młodzików, a także Puchar Śląska kadetów, skrzatów i kidsów.

Nowosądecki Klub Sportowy Taekwon-Do reprezentowało 26 zawodników, a w zawodach udział wzięło prawie 350 reprezentantów z 11 Klubów Małopolski i Śląska. Rywalizowano w konkurencjach układów formalnych,, technik specjalnych, walki sportowej oraz dla najmłodszych byłyy walki na softy, kopnięcia na czas i tor przeszkód.

– Nasi zawodnicy wypadli bardzo dobrze zdobywając w sumie 34 medale, co dało nam 1 miejsce w klasyfikacji medalowej turnieju, po raz pierwszy w historii naszego klubu – opowiada Adam Roszczyk NKS Taekwon-Do – Ponieważ były to kwalifikacje do Mistrzostw Polski Taekwon-do Juniorów i Juniorów Młodszych wszyscy nasi zawodnicy startujący w eliminacjach (8 osób) uzyskali kwalifikacje na główna imprezę (2 juniorów i 6 juniorów młodszych) zdobywając medale i plasując się na podium.

Wyniki sądeczan – medale zdobywali:

– Wiktoria Gądek złoty medal techniki specjalne złoty medal walka w kategorii +54kg młodzik

– Zuzanna Bugajska złoty medal techniki specjalne złoty medal walka na softy srebrny medal układy pow. 8 cup skrzat

– Maksymilian Orzeł złoty medal układy stopni 5-1 cup srebrny medal techniki specjalne brązowy medal walka pow 60kg młodzik

– Kacper Stec złoty medal układy pow 8cup srebrny medal walka na softy skrzat

– Aleksandra Bodziony złoty medal układy stopni 0-8 cup srebrny medal techniki specjalne

– Iga Bugajska złoty medal kopnięcia na czas brązowy medal tor przeszkód kids

– Zuzanna Kłap złoty medal układy pow 8 cup skrzaty

– Gerard Słowik złoty medal układy stopni 7-6 cup młodzik

– Magdalena Bartusiak złoty medal walka do 50kg junior młodszy

– Sebastian Szewczyk złoty medal techniki specjalne kadet

– Dominika Potoniec srebrny medal techniki specjalne srebrny medal walka do 60kg junior

– Mikołaj Bodziony srebrny medal walka do 48kg młodzik

– Wiktoria Słowik srebrny medal walka do 46kg junior młodszy

– Piotr Najduch srebrny medal układy pow. 8 cup kadet

– Bartosz Gądek srebrny medal układy stopni 0-8 cup kadet

– Wiktoria Potoniec brązowy medal układy 1cup- II dan brązowy medal walka do 60kg junior młodszy

– Alicja Kosakowska brązowy medal techniki specjalne brązowy medal walka do 50kg junior młodszy

– Laura Jabłońska brązowy medal walka na softy kadet

– Filip Edelmüller brązowy medal układy pow. 8 cup kadet

– Paweł Banach brązowy medal walka do 60kg młodzik

– Kacper Banach brązowy medal walka do 52kg junior młodszy

– Eryk Kumor brązowy medal walka do 58kg junior młodszy

– Mateusz Cygal brązowy medal walka pow. 75kg junior

– Wszystkim medalistom serdecznie gratulujemy – dodaje Adam Roszczyk. – Wasza ciężko wykonana praca na treningach zaowocowała tyloma medalami, co w konsekwencji dało nam 1 miejsce w klasyfikacji medalowej. TO JEST WASZA WYGRANA!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Facebook
Instagram