Wygrany sparing Sandecji

W Stróżach na sztucznym boisku Sandecja zagrał drugi mecz sparingowy. Tym razem biało czarni wygrali. Trener Robert Kasperczyk miał okazję przyjrzeć się zawodnikom w czasie gry, a wystąpili wszyscy z I drużyny.

Sandecja Nowy Sącz – Wisłoka Dębica 4:2 (1:1)

0:1 Krzysztof Zawiślak 14, 1:1 Rafał Wolsztyński 17, 2:1 Kacper Talar 50, 3:1 Patryk Peciak 70, 3:2 Kacper Maik 88 (karny), 4:2 Marcinho 90

Sandecja: (I połowa) Martin Polaćek – Michał Rutkowski, Piotr Kowalik, Kamil Sobczak, Tomasz Nawotka, Rastislav Václavik, Denis Potoma, Patryk Bryła, Bruno Żołądź, Mikołaj Kwietniewski, Rafał Wolsztyński.

(II połowa) Paweł Sokół – Mateusz Bartków, Mateusz Jarzębiak, Kamil Słaby, Kacper Wokacz, Tomasz Kołbon, Mateusz Popiela, Kacper Talar, Igor Maślanka, Marcinho, Patryk Peciak.

Wisłoka: Filip Kramarz – Jakub Rachfalik, Dominik Cabała, Bartosz Grasza – zawodnik testowany, Damian Łanucha, Krzysztof Iwanicki, Marcel Tyl, zawodnik testowany – Jakub Smoleń, Krzysztof Zawiślak. Ponadto: Jakub Dutka, Krzysztof Żmuda, Dominik Kulon, Jakub Strózik, Szymon Bednarz, Łukasz Siedlik, Jakub Siedlecki.

Od początku spotkania przeważała, ale to goście po błędzie obrony objęli prowadzenie. Na szczęście Sandecja trzy minuty późnej doprowadziła do remisu. Jednak dopiero po przerwie zespół z Nowego Sącza zdominował rywala pewnie wygrywając mecz.

Fot: Adrian Maraś