Wyjątkowy Dzień Kobiet z Kingą Wiewiórą i jej grupą

12 marca odbedzie się sesja zdjęciowa z okazji Dnia Kobiet dla mam dzieci niepełnosprawnych oraz dla kobiet, które zawsze wspierają grupę inicjatorki Kingi Wiewióry – Z Rozszczepem przez Świat( jest to grupa dla dzieci z problemami zdrowotnymi).
Dzięki Panu Andrzejowi Rams, Pani Ewie Surowiak Dyrektor Szkoły TEB Edukacja i Ewelinie Piwowar odbędzie sie druga taka akcja dla kobiet. Uczniowie pod opieką nauczycieli, wykładowców będą robić makijaże i uczesania pod sesję zdjęciową.

Dzięki kwiaciarni Ogród Jagi, która znajduje się w Nowym Sączu przy ulicy Zakamienica, będziemy mieć piękne dekoracje i napewno bedzie bardzo kobieco – mówi Kinga Wiewióra.

Akcja ma na celu pokazać, że pomimo ciężkich chwil, dużych problemów potrafimy cieszyc sie z życia, tym bardziej teraz w tych dramatycznych dla nas wszystkich czasach. Naszym gościem będzie znany i uwielbiany Łukasz Mikulski z zespołu Magik Band, będzie tez poczestunek dla naszych organizatorów dzieki Pizzerii https://www.facebook.com/bistrosandro/. Akcja ma też na celu pokazanie jak w szkole TEB można łączyć przyjemne z pożytecznym, chcemy pokazac, że ta szkoła ma wiele możliwości, jest przyjazna dla innych i z nimi jest zawsze wesoło.

Akcję wspiera także Fundacja Będzie Dobrze i Portal Sadecki News.

Relacja z wydarzenia na naszym portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony