X Turniej Sokolika rozpoczęty

Dziś, 4 czerwca na starosądeckim Rynku odbyła się uroczysta prezentacja 32 drużyn Międzynarodowego Turnieju Sokolika. Już po raz dziesiąty będziemy mogli być świadkami wielkiej, sportowej uczty, która potrwa do niedzieli.

O godz. 19.00 na płycie Rynku prowadzący całe wydarzenie Krzysztof Szewczyk powitał zgromadzonych gości, a Organizator wydarzenia Tomasz Popiela przywitał drużyny. Burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek życzył wszystkim niesamowitych wrażeń. Każda drużyna prezentowała się na scenie. Owacjom nie było końca.

Pierwsze mecze rozpoczynają się w sobotę od 8.30 i będą bardzo dynamiczne. 2 mecze po 15 minut. Wstęp jest wolny, więc nie może Was zabraknąć na boisku przy ul. Bandurskiego. Warto podkreślić, że na turnieju zjawiły się europejskie szkółki na bardzo wysokim poziomie.

Relacja z X Międzynarodowego Turnieju Sokolika na portalu Sądecki News.

Fot. A. Stefańska

One thought on “X Turniej Sokolika rozpoczęty

  1. Witam! Turniej Sokolika to jedna z najlepszych imprez piłkarskich jak nie najlepsza dla zawodników w wieku 10 lat w Europie. Dlaczego taka opinia: byłem z moim klubem Young Wolves w 2016 roku w Starym Saczu. Znakomita Organizacja ale poziom sportowy tego Turnieju jest niesamowity. Drużyny. Kluby grające w Turnieju z Polski i Europy najwyższym poziom nie tylko Europejski ale myśle ze Światowy. Gratuluje Tomkowi Popieli i pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony