XXXV Turniej “Solidarności” zakończony
Nowy Sącz pierwszy!

W sobotę na boiskach nowosądeckiej Heleny odbył się już XXXV Międzynarodowy Turniej Oldbojów “Solidarność” – Stary Sącz 2021 (pełna nazwa). W zawodach wystąpiło 10 drużyn. Pierwsze miejsce zdobyła ekipa Nowego Sącza (wcześniej Sandecja Oldboje), która w finale 1-0 wygrała z Oldboys Kielce. W meczu o brąz AKS Ujanowice pokonał Helenę 4-1.

W zawodach wzięła udział m.in. drużyna powiatu nowosądeckiego, w której wystąpił Starosta Nowosądecki Marek Kwiatkowski i został uznany najlepszym pomocnikiem turnieju.. Po zakończeniu sportowych zmagań, przyszedł czas na wręczenie nagród, które wręczali m.in. poseł Jan Duda  wspomniany Marek Kwiatkowski.

Dodajmy, że głównym organizatorem imprezy był znany w środowisku sportowym były burmistrz Starego Sącza, kiedyś sędzia piłkarski  Marian Kuczaj. W tym roku udział wzięły, oprócz o grających o medale, następujące zespoły: Starostwo Powiatowe z Nowego Sącza, Oldboys Zakopane, Zelmer Rzeszów, Oldboys Lisia Góra, Limanovia i po raz pierwszy Naprzód Jędrzejów. Przypomnijmy, że we wcześniejszych turniejach uczestniczyli także sportowcy z Węgier i Słowacji, w sumie było do tej pory ok. 500 uczestników.