Zaczynamy Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny

Dzisiaj o godz. 14.00 rozpoczyna się głosowanie w „Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2021 roku”. Kibice, kluby sportowe oraz instytucje zgłosiły w tej edycji ponad 100 kandydatów!

– To rekord w 19 letniej historii tego konkursu. – mówi inicjatotr przedsięwzięcia Tomasz Michałowski. – Od godziny 14.00 rozpocznie się 1 etap Plebiscytu, z którego wybierzemy Finalistów. Codziennie będziemy na naszych łamach (Fan Page Stowarzyszenia Dla Miasta oraz Instagramie) prezentować sylwetki nominowanych oraz numery pod jakimi będzie można oddawać na nich swoje głosy (SMS).

Regulamin Plebiscytu dostępny jest na stronie www.dlamiastans.pl w zakładce Sportowiec2021.

Lista nominowanych do Plebiscytu.

1.Michał Bołoz- sporty walki

2.Patrycja Florek- narciarstwo

3.Przemysław Tobiasz- sporty walki

4.Nikodem Święs- sporty walki

5.Kamil Śliwa- sporty walki

6.Maciej Kucharski- siatkówka

7.Szymon Sobczyk- siatkówka

8.Szymon Nalepa- siatkówka

9.Fabian Rokita- siatkówka

10.Bartłomiej Szyszka- siatkówka

11.Mateusz Drzyzga-sporty motorowe

12.Kamil Ogorzały- piłka nożna

13.Kamil Myszkowski- sporty walki

14.Dominik Jazic- sporty motorowe

15.Krzysztof Kuszewski- sporty motorowe

16.Joanna Mucha- sporty walki

17.Patryk Szczerba- sporty walki

18.Julia Niewiadomska- sporty walki

19.Kacper Dudczak- lekkoatletyka

20.Michał Dudczak-lekkoatletyka

21.Kacper Niepsuj- sporty walki

22.Karolina Sekuła- karate

23.Klaudia Kowalska- karate

24.Klaudia Zwolińska- kajakarstwo górskie

25.Grzegorz Hedwig – kajakarstwo górskie

26.Gabriela Migda- sporty walki

27.Anita Romuzga- piłka nożna

28.Kamil Szkaradek- sporty walki

29.Wiktoria Bomba- podnoszenie ciężarów

30.Dominika Danek- kajakarstwo górskie

31.Michał Ciagło– kajakarstwo górskie

32.Hanna Danek- kajakarstwo górskie

33.Zuzanna Piprek- kajakarstwo górskie

34.Aleksandra Danek- kajakarstwo górskie

35.Piotr Biernat- kajakarstwo górskie

36.Marcel Leśniak- kajakarstwo górskie

37.Joachim Jabłoński- kajakarstwo górskie

38.Dariusz Popiela- kajakarstwo górskie

39.Katarzyna Liber- kajakarstwo górskie

40.Jakub Słowik- piłka nożna

41.Dominika Potoniec- taekwondo

42.Anna Bodziony – lekkoatletyka

43.Beata Kowalczyk- piłka ręczna

44.Jakub Olszewski- siatkówka

45.Robert Ruchała- sporty walki

46.Monika Gruca- piłka ręczna

47.Katarzyna Kawa- tenis ziemny

48.Damian Chmiel- piłka nożna

49.Michał Walski- piłka nożna

50.Dawid Blanik- piłka nożna

51.Małgorzata Myjak- podnoszenie ciężarów

52.Piotr Jurkowski- sporty motorowe

53.Justyna Migacz- taniec sportowy

54.Natalia Migacz- taniec sportowy

55.Oliwia Wróbel- narciarstwo

56.Szymon Bębenek- narciarstwo

57. Rubén López Huesca- piłka nożna

58.Paulina Piksa- piłka nożna

59.Marek Samek- saneczkarstwo

60.Natalia Wojnarowska- saneczkarstwo

61.Kamil Baran- piłka nożna

62.Patryk Janik- piłka nożna

63.Jakub Leśniak- piłka nożna

64.Stanisław Baum- kajakarstwo górskie

65.Kamil Dziedzina- saneczkarstwo

66.Paweł Zygmunt- hokej na lodzie

67.Patryk Krężolek- hokej na lodzie

68.Karol Matras- piłka nożna

69.Tomasz Boczek- piłka nożna

70.Szymon Dziedzina- piłka nożna

71.Piotr Wójs – piłka nożna

72.Paweł Pławecki – piłka nożna

73.Miłosz Kałahur – piłka nożna

74.Konrad Krasiński – piłka nożna

75.Kamil Palacz- piłka nożna

76.Kacper Żuchowicz – piłka nożna

77.Sebastian Leśniak- piłka nożna

78.Jakub Kowalski- piłka nożna

79.Kacper Skrzatek- piłka nożna

80.Dawid Dyląg- piłka nożna

81.Paulina Tomasiak- piłka nożna

82.Daniel Stawiarski- sporty motorowe

83.Ida Talanda- hokej na lodzie

84.Marlon Wróbel- hokej na lodzie

85.Wiktoria Gogoc-hokej na lodzie

86.Jakub Wilk- hokej na lodzie

87.Agnieszka Skalniak-Sójka- kolarstwo

88.Damian Tyczyński- hokej na lodzie

89.Oliwier Tumidalski-hokej na lodzie

90.Kacper Salabura-sporty walki

91.Marcin Siemaszko-rugby

92.Aleksandra Michalczyk- koszykówka

93.Grzegorz Kędzierski-karate

94.Zuzanna Olszewska-siatkówka

95.Adrian Sobczyk- siatkówka

96.Maciej Nowowsiak-siatkowka

97.Kacper Wasilewski-siatkówka

98.Miłosz Hebda- siatkówka

99.Damian Kogut- siatkówka

100.Maciej Korzym- kicboxing

101. Błażej Legutko- siatkówka

102. Gabriel Leśniak- kajakarstwo górskie

103. Rafael Alexandre Romão Victor- piłka nożna

104. Michal Piter-Bučko- piłka nożna

105. Jakub Niemas- piłka nożna

106. Sebastian Rejentowicz- piłka nożna

107. Michał Pasiut- kajakarstwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram