Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki.

To w co inwestujesz swój czas i energię procentuje. Dobro wraca – choć to może brzmieć jak puste frazesy nie musi tym być. Całego świata nie zmienisz, ale czyjeś życie możesz. I właśnie powstała w 2001 roku inicjatywa: Szlachetna Paczka pozwala na mądra pomoc. To nie schematy i oklepane rozwiązania systemowe bez uwzględnienia indywidualności drugiego człowieka. To coś więcej pomoc konkretnym rodzinom. Taka realna skrojona na miarę potrzeb. Mądrą dająca narzędzia do ruszenia dalej w życie, często przywracającą wiarę w lepsze jutro i nadzieję na zmianę.

Kryzys ekonomiczny spowodowany między innymi pandemią, wojną czy niestabilną sytuacją jest bezpośrednio związany z wzrastającym odsetkiem osób biednych, żyjących poniżej minimum egzystencjalnego zagrożonych głodem, czy wykluczeniem społecznym.


Udział w Szlachetnej Paczce to między innymi wpłaty czy wolontariat. Poznając konkretne historie możemy pomoc – razem możemy więcej.

Link do strony: https://www.szlachetnapaczka.pl/

Szlachetna Paczka jest jednym z największych Programów Społecznych w Polsce. Od 2001 pomagamy Rodzinom w potrzebie. Niesiemy mądrą pomoc – dopasowaną do ich konkretnych trudności Rodzin, które poznają nasze Wolontariuszki i Wolontariusze. Naszym celem jest zmiana na dobre – przywrócenie im szans na godne życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony