Barciczanka w finałach Pucharu Polski na szczeblu MZPN

Nie było niespodzianki w Stróżach. Czwartoligowy zespół Barciczanki pokonał Kolejarza i zameldował się w finałach PP na szczeblu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Kto będzie rywalem? Dzisiaj tego nie wiadomo, bowiem mecz Dunajec Nowy Sącz – Poprad Muszyna się nie odbył, został przełożony na przyszły tydzień.

Kolejarz Stróże – Barciczanka Barcice 0:3 (0:0)

0:1 Korzym 50, 0:2 Salamon 55, 0:3 Łukasik

Żółte kartki: Ciężobka, Maślejak, Zygmunt.

Kolejarz: Lepucki: Krok, Olszewski, Jarosz, M. Niepsuj, Gucwa, Dyda, M. Matusik, Kork, Gragas, Kmak.

Barciczanka: Różalski: Ciężobka, Łukasik, Gryźlak, Basta (46 Tarasek), Maślejak (60 Zygmunt), Krupa, Francesco Bonalde, Martuszewski (46 Oleksy), Korzym (75 Stańczak), Tokarz (46 Salamon).

Zespół z Barcic pokonał Kolejarza, ale nie był to łatwy dla gości mecz. W pierwszej połowie gospodarze dobrze się bronili i piłkarze gości nie zdołali pokonać bramkarza ze Stróż. Dopiero po przerwie Korzym pięknym uderzeniem głową posłał piłkę do siatki rywali. Po golu Barciczanka osiągnęła sporą przewagę na boisku. Kiedy pięć minut później Salamon podwyższył wynik meczu było wiadomo, że zespół z Barcice nie da sobie wydrzeć zwycięstwa. Wynik meczu ustalił Łukasik.

Do przyszłego tygodnia Barciczanka czeka na finałowego rywala. Kto z pary Dunajec Nowy Sącz – Poprad Muszyna wygra trudno przewiedzieć, ale jeśliby mineralni przegrali byłaby sensacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony