Będą ankietować sądeczan – młodzieżówka PO rusza z prekampanią wyborczą

Jak powiedział przewodniczący RM Nowy Sącz Krzysztof Głuc podczas konferencji prasowej w Parku Strzeleckim Platforma Obywatelska zbuduje program wyborczy na tym czego będą chcieli mieszkańcy. Przedstawiciele miejskich struktur PO w Nowym Sączu ogłosili rozpoczęcie przygotowania do kampanii wyborczej.

.

– Miasto w najbliższym czasie mają odwiedzić posłowie m. in. Adam Szłapka i Grzegorz Napieralski, spotkanie odbędzie się 15 maja w hotelu Panorama, ale być może będą też inni – mówił Krzysztof Głuc. –  Wybory jesienią tego roku zdecydują o bardzo ważnych sprawach, czy Polska będzie demokratycznym krajem. Państwem, które się rozwija, czy będziemy schodzić na kurs znany z nieszczęśliwych scenariuszy w różnych krajach. Myślę, że o tym trzeba bardzo odważnie i głośno rozmawiać.

– Do wyborów samorządowych mamy niespełna rok – dodał Michał Słowik, przewodniczący sądeckich struktur PO. – Chcemy się do tego jak najlepiej przygotować. To mieszkańcy Nowego Sącza, Sądecczyzny wiedzą najlepiej czego brakuje, gdzie i w jakich dziedzinach można coś poprawić. Młodzieżówka sądeckiej Platformy Obywatelskiej (Koło “Nowa Generacja”) przygotowała specjalną ankietę, która jest dostępna na naszych stronach w social mediach. Natomiast będziemy też ankietować mieszkańców w weekendy, w różnych miejscach na mapie Nowego Sącza. Na bazie odpowiedzi, które udzielą sądeczanie ma powstać program do wyborów samorządowych. W planie są też spotkania otwarte na sądeckich osiedlach.

Po zebraniu i analizie wszystkich ankiet odbędą się spotkania mieszkańcami poszczególnych osiedli w Nowym Sączu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony