Chcą przypomnieć piłkę ręczną w Nowym Sączu – wszyscy do hali

Od kilku lat o piłce ręcznej w Nowym Sączu zrobiło się cicho – zniknęła. Do dzisiaj nie wiadomo, kto za to odpowiada, dlaczego nie ma klubu Olimpia/Beskid, dlaczego nikt nie robi nic by przywrócić tę dyscyplinę sportu. W piątek (24.02) wszyscy, którym bliska jest piłka ręczna, do hali przy Nadbrzeżnej, na godz. 18.30, bo okazja będzie szczególna.

Na szczęście wciąż są byłe zawodniczki i zawodnicy, którzy chcą przypomnieć kibicom i włodarzom miasta z pewnością też, że są, że jeszcze nie tak dawno była ekstraklasa, pełna hala…Zapomniano nad Dunajcem jak dzięki dobrej grze naszej drużyny Nowy Sącz codziennie gościł w ogólnopolskich mediach i to za darmo. Zapomniano jak dużo młodych ludzi trenowało tę dyscyplinę, że obok Beskidu, powstała Olimpia czy UKS Dwójka. Zapomniano o…

Tym razem Stowarzyszenie Miłośników Piłki Ręcznej w Nowym Sączu postanowiło przypomnieć sądeczanom dawne, dobre dla sportu czasy. W najbliższy piątek, o godz. 18.30 naprzeciw siebie staną oldbojki i oldboje z Tarnowa i Nowego Sącza. Zapowiadają się duże emocje.

Stowarzyszenie Miłośników Piłki Ręcznej w Nowym Sączu zaprasza wszystkich do hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony