Jeśli planujesz weekend – mamy coś dla Ciebie!

Serdecznie zapraszamy do Kątów 17.
Będzie to okazja, żeby zapoznać się z magicznym punktem na mapie ziemi. Teren, do którego Was zapraszamy, znajduje się w Beskidzie Wyspowym. Przestrzeń sprzyja duszy i ciału. Natura i bezkresna panorama nastraja na spokój i harmonię. Jest to bezpieczne miejsce do bycia sobą, dzielenia się i poznawania. W dniach 10-11 kwietnia, przygotowaliśmy dla Was ciekawe tematy i zajęcia, którymi chcemy się podzielić.
Na miejscu oferujemy herbatę, kawę, wodę. Zachęcamy do zabrania ze sobą jedzenia, ciast oraz potraw, którymi ze szczerego serca chcielibyście się podzielić z innymi. Do dyspozycji jest kuchnia, w której będzie można coś podgrzać. Kubków, talerzy i sztućców pod dostatkiem.
Jest również możliwość przenocowania, zainteresowanych prosimy o kontakt.

WYSTAWKA/WYMIANKA
Zapraszamy do zabrania ze sobą książek i ubrań, których już nie potrzebujecie i chciałybyście oddać, aby mogły wciąż być przydatne.

PLAN
Sobota 10.04, od godziny 15:00
Warsztat plastyczny z Basią Kozaczkiewicz.
Paulina Biernacka z Event Organization Now, podzieli się z nami swoim doświadczeniem dotyczącym organizacji i przygotowywania wydarzeń
https://www.facebook.com/eventorganizationnow
Kącik dla dzieci.
Joga z muzyką na żywo
Koncert Mateusza Trembaczowskiego i Jakuba Jantczaka.
Jam muzyczno – malarski

Niedziela 11.04
Joga relaksacyjna
Medytacja
Kącik dla dzieci
o godzinie 16:00 Krąg – przestrzeń, w której każdy może podzielić się swoimi doświadczeniami. Oczyścić się w bezpiecznej, nieoceniającej, czułej atmosferze przez szczerą wypowiedź.

(Chętnych zapraszamy do kontaktu, ilość miejsc ograniczona)

Numer kontaktowy: 502318840

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony