KS Start Nowy Sącz najlepszy na Sądecczyźnie

Według opublikowanego rankingu Systemu Sportu Młodzieżowego Klub KLUB SPORTOWY START NOWY SĄCZ ponownie najlepszym Klubem Sportowym Sądecczyzny i na szóstym w Małopolsce.

– Ten ranking to spójny i jednolity dla wszystkich dyscyplin system klasyfikacji polskiego sportu młodzieżowego, który realizowany jest corocznie – mówi prezes KS Start Nowy Sącz Bogusław Popiela.- Uwzględnia wyniki z głównych imprez (zwykle Mistrzostwa Polski) dla 4 grup wiekowych: młodzik, junior młodszy, junior, młodzieżowiec. Udostępnione wyniki dają możliwość oceny i porównania osiągnięć sportowych w rywalizacji klubów, województw, powiatów i gmin. Bardzo nas wszystkich w klubie cieszy, że ciężka praca organizacyjna i treningowa przynosi efekty. Wszystkim bardzo dziękuję.

KS Start zdobył w rywalizacji sportowej 393 punkty co daje 40 miejsce w Polsce, 6 miejsce w Województwie Małopolskim i bezkonkurencyjnie 1 miejsce w Nowym Sączu i Powiecie Nowosądeckim. To wg powyższej punktacji najlepszy Klub Slalomu Kajakowego. KS Start znalazł się w gronie 3789 Klubów Sportowych w całej Polsce które podjęły rywalizacje w sporcie dzieci i młodzieży i zdobyły choć część punktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony