Pasja zamknięta w migawce

Balet, gra w szachy, taniec, aktorstwo, czytanie, śpiew, gra na instrumencie i zamiłowanie do folkloru, jazda na rolkach i deskorolce, łyżwiarstwo czy podnoszenie ciężarów – to tematy projektu pn. “Zarazić pasją”, realizowanego przez uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju we współpracy ze stowarzyszeniem Stowarzyszeni dla Ziemi Sądeckiej.

– Warto odkrywać w sobie różne talenty, warto mieć pasje i pozytywnie zarażać nimi innych, warto też zobaczyć efekty współpracy fotografa Adriana Marasia z uczniami naszej szkoły – mówi dyrektor ZSP w Krynicy-Zdroju Maria Aleksander-Pisz. – Starał się on uchwycić magię pasji w migawce, przelotnej chwili, co oczywiście nie było łatwe. Przy tej okazji uczestnicy projektu mieli okazję zapoznać się z warsztatem fotografa w pięknych miejscach Krynicy-Zdroju. W nagrodę czeka ich wycieczka do Parku Linowego oraz profesjonalne pamiątkowe zdjęcia.

Warto dodać, że to kolejny projekt realizowany ze stowarzyszeniem Stowarzyszeni dla Ziemi Sądeckiej. W 2021 r. uczniowie ZSP w Krynicy-Zdroju wzięli udział w teledysku, promującym walory uzdrowiska pt. “Wszędzie dobrze, u nas najlepiej”.

Projekt realizowany jest dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Źródło: Starostwo Powiatowe Nowy Sącz

Fot. Archiwum szkoły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony