Sądeczanie prowadzą w II Lidze – brydża sportowego

O tym, że mamy drużynę, która gra w II lidze wie niewielu sądeczan. A tymczasem zespół brydża sportowego KS Dunajec Nowy Sącz należy do czołówki Polski w tej klasie rozgrywkowej. Po pierwszej rundzie nasza drużyna prowadzi.

– W brydża gramy od wielu lat – opowiada kapitan nowosądeckiej drużyny Józef Tokarz. – W lidze wiedzie się nam dobrze. W ubiegłym sezonie walczyliśmy o awans. Wygraliśmy trzy mecze w play off, ale polegliśmy w ostatnim, doznaliśmy porażki ze spadkowiczem z I ligi. W tym sezonie znów będziemy próbować, ale mamy trudną grupę i nie będzie łatwo. W I rundzie wygraliśmy 5 meczów (1 mecz to 24 rozdania). Było ciekawie, emocji też nie brakowało. Wszystkie mecze rozgrywamy w Mielcu.

II Liga SE – I runda

Dunajec: Józef Tokarz – kapitan, Ryszard Jaśkiewicz, Stanisław Jaśkiewicz, Bogusław Lesiecki, Bogdan Piasecki, Janusz Szyszkowski, Ryszard Woliński.

Aktualna tabela

1Dunajec Nowy Sącz75.75294-134
2PKB Wtórmex Radomsko68.99235-138
3Rewers – Joker Rzeszów68.08351-224
4CKiS MK Galicja Skawina59.49272-219
5CKiS Skawina57.59282-248
6AZS AGH Piast Kraków57.53293-206
7SPS EKO – RÓŻANKA55.08270-231
8STOKSOFT ŚKB48.27232-269
9TS Wisła Kraków46.99227-276
10J&J Kraków46.15259-277
11Gonzo Concert Sanok43.68229-243
12KAMIENNA Ostrowiec Świętokrzyski43.44211-249
13FORTA BIŁGORAJ40.42226-268
14TS Wisła House of Bridge Kraków36.66185-278
15Wisłoka Dębica – Korso Mielec24.595140-274
16Just Bridge I AZS AGH Kraków24.29196-362

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Facebook
Instagram