Sandecja – stracona szansa – ostatnie miejsce w tabeli na stałe!

Drzwi do pozostania w II lidze zatrzasnęły się dla Sandecji z hukiem. Jedyną szansą na walkę o pozostanie na tym poziomie gry była wygrana z Polonią. Po 45 minutach była na to okazja, ale prowadząc 2:0 biało czarni dali sobie strzelić w 8 minut trzy gole i mecz się dla sądeckiego zespołu posypał.

II Liga

XXXI Kolejka

Polonia Bytom – Sandecja Nowy Sącz 4:2 (0:2)

0:1 Radosław Gołębiowski 37, 0:2 Rastislav Václavik 41, 1:2 Dominik Konieczny 48, 2:2 Konrad Andrzejczak 49, 3:2 Adrian Piekarski 54, 4:2 82

Sędziował: Piotr Pazdecki (Koszalin).

Żółte kartki: Patryk Romanowski, Patryk Stefański – Dawid Szufryn, Michał Rutkowski.