Sandecja trenuje w Sanoku

Po dwóch dniach zajęć na obiektach KS Zawada zespół MKS Sandecja wyjechał na obóz przygotowawczy do Sanoka, gdzie będzie przebywał do przyszłego piątku (24 czerwca).

– Drużyna i sztab trenerski przebywa w Centrum Sportu i Rekreacji WIKI w Sanoku – mówi prezes klubu MKS Sandecja Miłosz Jańczyk – Warunki treningowe i tzw socjalne zawodnicy mają bardzo dobre. Nasza ekipa ma do dyspozycji pięć boisk sportowych, siłownie, saunę, są dwa pełnowymiarowe boiska z trawą sztuczną i naturalną oraz trzy boiska treningowe z trawą naturalną z profesjonalnym oświetleniem. Mam nadzieję, że przygotowania będą przebiegały zgodnie z założeniami sztabu trenerskiego. W Sanoku zaplanowane są dwa mecze kontrolne. Pierwszym sparingpartnerem będzie Motor Lublin (22.06) a na zakończenie obozu z Piastem Gliwice (24.06). W czasie trwania obozu w Sanoku pojawią się kandydaci do gry w Sandecji. Już niedługo powinien być znany cały skład.

Sandecja (skład w Sanoku): Bramkarze: Miłosz Tysiak, Dawid Pietrzkiewicz, Szymon Tokarz: Michal Piter-Bučko, Dawid Szufryn, Tomasz Boczek, Bartłomiej Kasprzak, Michał Walski, Damian Chmiel, Łukasz Kosakiewicz, Tomasz Nawotka, Kamil Słaby. Elhadji Maissa Fall, Damir Šovšić, Krzysztof Toporkiewicz, Ivan Nekić, Kamil Żarnowski, Kacper Talar, Mateusz Popiela.

Zaplanowane sparingi:

22 czerwca: Sandecja – Motor Lublin

24 czerwca: Sandecja – Piast Gliwice (mecz w Arłamowie)

1 lipca: Sandecja – Widzew Łódź

8 lipca: Sandecja – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Rozgrywki w I lidze startują 16 lipca a Sandecja zagra na wyjeździe z Wisłą Kraków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony