SMS ochronił pieniądze blisko 400 klientów!

Tylko w tym roku Sądeckie Wodociągi wysłały ponad 100 alarmów SMS do swoich klientów. W informacji zawarta była wiadomość o podejrzeniu awarii w instalacji wewnętrznej.

W ciągu dwóch lat alarmy uchroniły prawie 400 klientów przed wysokimi rachunkami płaconymi za wodę, która wyciekała z niesprawnej instalacji wewnętrznej. Często klient nie miał świadomości o awarii. Każdy metr sześcienny wody to koszt 8,04 zł brutto (bez dopłaty z gminy). Przez wadę instalacji wewnętrznej rachunek mógł wzrosnąć nawet kilkakrotnie.

Jeden z klientów ma do zapłaty kilkanaście tysięcy złotych. Nie miał on niestety zainstalowanej usługi bezpłatnego wysyłania SMS-ów, która uchroniłaby go przed tym niepotrzebnym wydatkiem.

Dlatego warto utworzyć swoje indywidualne konto na platformie e-BOK Sądeckich Wodociągów i wyrazić zgodę na przesyłanie wiadomości SMS informujących o ponadnormatywnym zużyciu wody. Dzięki usłudze klient ma także dostęp do swoich rozliczeń i jest na bieżąco z informacjami o awariach i modernizacjach sieci wodociągowej prowadzonych przez spółkę. Warto skorzystać z takie usługi – wystarczy się zalogować.

Szczegóły na stronie SWNS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony