SUFIGS LIGA ORLIKA sezon 2022 – zapisz drużynę

Serdecznie zapraszamy do ZAPISÓW do Sufigs Ligi Orlika oraz Pucharu Ligi Orlika 2022. To już siódma edycja tych prestiżowych rozgrywek, które są największą ligą sportową w Powiecie Nowosądeckim. Patronatem honorowym wspomnianego wydarzenia jest Powiat Nowosądecki, na czele z Panem Starostą Markiem Kwiatkowskim.

Jak podaje organizator Łukasz Frączek: Z racji ogromnego zainteresowania, już wiemy że w tym sezonie wystartujemy z czteroma klasami rozgrywkowymi (Ekstraklasa, I Liga, II Liga, III Liga). Planujemy jednak być jeszcze więksi, ponieważ po raz pierwszy w naszej historii  prowadzimy również zapisy do nowej kategorii: Ligi Old Boy 35 +, która mamy nadzieję, że w tym roku zainauguruje swój pierwszy sezon. Pozostały już tylko pojedyncze miejsca do Sufigs Ligi, oraz do Ligi Old Boy, także nie zwlekajcie i już dzisiaj zapiszcie drużynę💪 Ilość miejsc ograniczona.

W każdej klasie rozgrywkowej do wygrania puchary, medale, dyplomy, zdjęcia, vouchery, nagrody indywidualne ale i też finansowe. Łączna pula nagród to ponad 25.000 zł. Każda drużyna niezależnie od zdobytego miejsca, otrzyma nagrodę.

Więc informacji o wydarzeniu znajdziecie:

👉tel: 500-758-968,

👉e-mail: biuro@lfsportevents.pl

👉na plakacie

👉na stronie Sufigs Ligi Orlika: https://lfsportevents.pl/ligaorlika/

👉w ofercie Sufigs Ligi Orlika: https://lfsportevents.pl/oferta-orlik/

„ Nie ważne który jesteś na koniec zawodów, bo i tak jesteś lepszy od tych siedzących w domu „

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SPORTOWEJ RYWALIACJI.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony