ZSP w Krynicy-Zdroju: zapełnij CV zanim skończysz szkołę!

Kurs Animatora Czasu Wolnego organizowany dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju to już szkolna tradycja!
– Przedsiębiorczość, zadbanie o własne CV już w szkole, korzystanie z możliwości samorozwoju, proponowanych przez szkołę i Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu kursów i warsztatów, uzyskiwanie certyfikatów budujących osobiste portfolio, na obecnym, zmieniającym się rynku pracy – jest kluczowe – mówi Maria Aleksander-Pisz, dyrektor ZSP w Krynicy-Zdroju. – Kurs animatora to propozycja zarówno dla uczniów klas licealnych, jak i uczniów klas technikum.
Kurs cieszy się sporym zainteresowaniem. Profesjonalne zajęcia prowadzi Sebastian Padula Stageman – Najlepiej na Świecie
– Oferta naszych kursów, warsztatów, zajęć rozwijających dla młodzieży jest bogata, mamy doskonałe warunki, aby realizować inicjatywy i propozycje nauczycieli, ale i samych uczniów – dodaje dyrektor szkoły Maria Aleksander -Pisz. – Po okresie nauczania zdalnego, nie brakuje chętnych na tego typu zajęcia. Podczas Dni Otwartych przedstawimy szczegółową ofertę, zachęcamy więc ósmoklasistów i rodziców do odwiedzenia naszej placówki!
Koordynatorem akcji jest Dorota Pacut – nauczycielka przedmiotów hotelarskich.
Więcej szczegółów na stronie internetowej szkoły http://krynica.szkola.pl/zsp/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony