W niższych ligach też było ciekawie

W IV lidze Wschód poza zasięgiem innych są rezerwy Bruk Betu Nieciecza. Natomiast na dole trwa walka o znalezienie się ma miejscu od 8 w górę, które gwarantuje utrzymanie się na tym poziomie rozgrywkowym.

Podobnie jest w noowsądeckiej „okręgówce”, gdzie Barciczanka „dzieli i rządzi”. Tutaj również zespoły grają by znaleźć się przynajmniej w górnej części tabeli. Niezłe strzelanie urządzili sobie piłkarze w A klasie Nowy Sącz. W ośmiu meczach aż 40 razy posyłali piłkę do siatki, a festiwal strzelecki urządziła sobie drużyna Nawoj Nawojowa, która pokonała Victorię Witowice aż 9:0!!!

IV Liga Wschód

XXII Kolejka

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza – Lubań Maniowy 3:2

Bocheński KS – Metal Tarnów 2:4

Okocimski KS Brzesko – Skalnik Kamionka Wielka 2:0

Glinik Gorlice – Poprad Muszyna 2:2

Wierchy Rabka Zdrój – Wolania Wola Rzędzińska 1:3

Sokół Słopnice – Jarmuta Szczawnica 6:2

Tarnovia Tarnów – Kolejarz Stróże 0:0

Watra Białka Tatrzańska – Radłovia Radłów 4:0

Limanovia Limanowa – Dunajec Zakliczyn 3:0

Aktualna tabela

1. Bruk-Bet Termalica II216376-8
2. Limanovia Limanowa224761-27
3. Wolania Wola Rzędzińska214244-35
4. Lubań Maniowy214050-20
5. Wierchy Rabka Zdrój213945-23
6. Okocimski KS Brzesko213932-24
7. Glinik Gorlice213942-32
8. Poprad Muszyna213740-24
9. Kolejarz Stróże213236-35
10. Tarnovia Tarnów223226-29
11. Watra Białka Tatrzańska213036-32
12. Metal Tarnów223035-38
13. Sokół Słopnice201926-41
14. Skalnik Kamionka Wielka211524-41
15. Bocheński KS221531-46
16. Jarmuta Szczawnica221226-66
17. Dunajec Zakliczyn211020-59
18. Radłovia Radłów21311-81

Liga Okręgowa – Nowy Sącz

XIX Kolejka

Barciczanka Barcice – LKS Zagórzany 2:1

Dunajec Nowy Sącz – Łosoś Łososina Dolna 1:0

Helena Nowy Sącz – LKS Wójtowa 1:3

Sokół Stary Sącz – LKS Uście Gorlickie 3:0

Zyndram Łącko – KS Biecz 1:3

Biegoniczanka Nowy Sącz – Poprad Rytro 0:6

Gród Podegrodzie – Hart Tęgoborze 3:2

LKS Kobylanka – LKS Łużna 3:0 (wo)

Aktualna tabela

1. Barciczanka Barcice185476-8
2. Dunajec Nowy Sącz193938-23
3. Gród Podegrodzie183744-24
4. Biegoniczanka Nowy Sącz193545-48
5. LKS Uście Gorlickie182829-29
6. KS Biecz182727-18
7. Poprad Rytro182542-46
8. Łosoś Łososina Dolna182536-34
9. LKS Wójtowa182427-40
10. Helena Nowy Sącz192227-39
11. Zyndram Łącko182120-27
12. Hart Tęgoborze182125-32
13. Sokół Stary Sącz182031-33
14. LKS Zagórzany181927-29
15. LKS Kobylanka181618-28
16. LKS Łużna19419-73

A Klasa Nowy Sącz

XVIII Kolejka

Dąbrovia Wielogłowy – Amator Paszyn 1:3

Nawoj Nawojowa – Victoria Witowice Dolne 9:0

Grybovia Grybów – Wicher Mogilno 3:1

Górka Szczereż – Zamczysko Marcinkowice 1:6

ULKS Korzenna – Ogniwo Piwniczna Zdrój 4:1

Zawisza Rożnów – Orzeł Ptaszkowa 3:1

Budowlani Jazowsko- Olimpik Powroźnik 5:1

KPT Nawojowa LKS Mszalnica 0:1

Aktualna tabela

1. ULKS Korzenna174765-10
2. Amator Paszyn174050-20
3. Zawisza Rożnów173549-25
4. Dąbrovia Wielogłowy173455-21
5. Victoria Witowice D.172749-38
6. Olimpik Powroźnik182636-42
7. Grybovia Grybów182638-27
8. Nawoj Nawojowa172535-40
9. KPT Nawojowa172434-24
10. Zamczysko Marcinkowice172426-25
11. Orzeł Ptaszkowa172238-28
12. Budowlani Jazowsko172238-52
13. Górka Szczereż171517-34
14. LKS Mszalnica171516-46
15. Ogniwo Piwniczna Zdrój17619-79
16. Wicher Mogilno17419-73

B Klasa Nowy Sącz

XIV Kolejka

Królovia Królowa Górna – Zawada Nowy Sącz 0:8

Galicja Nowy Sącz – ULKS Przydonica 1:8

Jedność Nowy Sącz – Polany Berest 1:2

Chruślice Nowy Sącz – Barciczanka II Barcice 1:2

LKS Świniarsko – LKS Łęka 6:0

Pauza: Piątkovia Łęg.

Aktualna tabela

1. Zawada Nowy Sącz123353-14
2. ULKS Przydonica123050-13
3. LKS Świniarsko123048-19
4. Polany Berest122433-28
5. Barciczanka II122346-17
6. Jedność Nowy Sącz121421-29
7. LKS Łęka121326-41
8. Chruślice Nowy Sącz121021-35
9. Galicja Nowy Sącz121017-42
10. Królovia Królowa G.12923-50
11. Piątkovia Łęg201019-69

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony