Lider ligi juniorów U-17, czyli Wisła Kraków, nie dał żadnych szans sądeczanom, którzy wystąpili tylko w sześcioosobowym składzie.

Liga Juniorów U-17

XII Kolejka

TS Wisła Kraków – STK Wikar Nowy Sącz 83:44 (21:9, 11:11, 32:19, 19:5)

Sędziowali: Marcin Cag oraz Aleksandra Krupa.

TS Wisła: Klocek 17 (1×3), Lytvyniuk 16 (2×3), Wcisło 10, Pitra 10, Sokół 7, Smutek 6, Kaczanowski 5 (1×3), Starowicz 4, Bartosz 4, Golański 4.

STK Wikar: Opoka 15, K. Michalik 10, B. Michalik 9 (1×3), Pięta 7 (1×3), Wicher 3, Florkowski.

Mimo ambitnej postawy już w pierwszej kwarcie krakowianie pokazali, że zespół z Nowego Sącza. Pod koszem Wisły sądeczanie próbowali szybkich akcji, ale niewiele z tego wynikało. Druga część meczu była wyrównana, ale zmniejszyć strat się nie udało. Dobra gra Opoki oraz kolegów dała remis w drugiej kwarcie, ale do przerwy Wisła prowadziła 32:20. W pełnym składzie osobowym taka różnica jest do odrobienia, jednak sądeczan było tylko 6, a im dłużej trwał  mecz, tym większe  było zmęczenie. Ostatecznie zespół STK Wikar wysoko przegrał, ale innego wyniku nie dało się spodziewać.