Zespół Szkół Ponadpodstawowych Krynica Zdrój – zakończenie zbiórki PCK

Szkolne Koło Polskiego Czerwonego Krzyża w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju zorganizowało „Wielkanocną zbiórkę publiczną PCK 2023 – Pomagamy potrzebującym – bądź z Nami”. Zbiórka zakończyła się sukcesem.

Akcja trwała od 22 marca do 31 marca 2023 roku i prowadzona była w dwóch sklepach Delikatesy Centrum na terenie Krynicy-Zdroju, na ul. Czarny Potok i Piłsudskiego. W akcji wzięli udział zarówno nauczyciele, jak i uczniowie szkoły.

Dyrektor szkoły, Maria Aleksander-Pisz ciepłymi słowami podziękowała wszystkim uczestnikom akcji: – Dziękujemy mieszkańcom Krynicy, całej naszej społeczności szkolnej, wolontariuszom, a także Kindze Kąckiej z Małopolskiego Oddziału Okręgowego PCK, która współpracuje z nami służąc pomocą w tego typu przedsięwzięciach – następnie dyrektor z wdzięcznością odniosła się do całokształtu działalności uczniów Zespołu Szkół w Szkolnym Kole PCK – Nasza młodzież to wolontariusze i członkowie Polskiego Czerwonego Krzyża, którzy na co dzień poświęcają swój wolny czas, aby realizować projekty i programy prowadzone przez PCK, by pomagać osobom w swoim najbliższym otoczeniu i promować humanitarne idee w środowisku młodzieżowym!

Organizatorami akcji byli opiekunowie Koła – Rafał Bieniek i Marcin Nowak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony