Od B klasy do IV Ligi – wyniki, tabele

Wiele ciekawego działo się minionej soboty i niedzieli na boiskach piłkarskich w niższych klasach. W IV lidze wysokiej porażki w Limanowej doznał Poprad Muszyna, a Barciczanka wygrała – wreszcie – mecz.

IV Liga Małopolska

XI Kolejka

Barciczanka Barcice – Glinik Gorlice 3:1

Radziszowianka Radziszów – Wierchy Rabka Zdrój 0:1

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – Beskid Andrychów 2:3

Unia Oświęcim – Dalin Myślenice 2:3

Orzeł Ryczów – Słomniczanka Słomniki 1:2

Wiślanie Jaśkowice – Lubań Maniowy 3:2

Okocimski KS Brzesko – Wolania Wola Rzędzińska 0:2

Limanovia Limanowa – Poprad Muszyna 3:0

LKS Jawiszowice – Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 0:3

Aktualna tabela

1. Wiślanie Jaśkowice112829-10
2. Bruk-Bet Termalica II112843-12
3. LKS Jawiszowice112219-15
4. Poprad Muszyna112017-11
5. Wolania Wola Rzędzińska111924-21
6. Orzeł Ryczów111920-14
7. Beskid Andrychów111920-22
8. Wierchy Rabka Zdrój111821-18
8. Unia Oświęcim111821-18
10. Dalin Myślenice111622-21
11. Słomniczanka Słomniki111616-16
12. Lubań Maniowy111318-20
13. Barciczanka Barcice111217-23
14. Glinik Gorlice111219-24
15. Limanovia Limanowa111214-17
16. Radziszowianka Radziszów1189-25
17. Okocimski KS Brzesko11710-31
18. Kalwarianka Kalwaria Z.11011-32

V Liga Małopolska Wschód

IX Kolejka

Dunajec Nowy Sącz – GKS Drwinia 0:1

Watra Białka Tatrzańska – Zalesianka Zalesie 5:2

Tuchovia Tuchów – Jarmuta Szczawnica 1:2

Korona Niedzieliska – Metal Tarnów 3:3

GLKS Gromnik – Orkan Szczyrzyc 0:2

Sokół Słopnice – Bocheński KS 0:0

Dunajec Zakliczyn – Radłovia Radłów 3:1

Kolejarz Stróże – Tarnovia Tarnów 2:0

Aktualna tabela

1. Watra Białka T.92222-9
2. Kolejarz Stróże92127-9
3. GKS Drwinia92021-12
4. Sokół Słopnice92014-8
5. Bocheński KS91722-14
6. GLKS Gromnik91614-8
7. Orkan Szczyrzyc91215-18
8. Tarnovia Tarnów91215-13
9. Dunajec Nowy Sącz91110-9
10. Zalesianka Zalesie91118-25
11. Metal Tarnów91014-13
12. Radłovia Radłów91010-13
13. Korona Niedzieliska9816-23
14. Dunajec Zakliczyn9610-25
15. Jarmuta Szczawnica9410-25
16. Tuchovia Tuchów949-23

Liga Okręgowa – Nowy Sącz

X Kolejka

KS Biecz – Biegoniczanka Nowy Sącz 3:1

LKS Kobylanka – Hart Tęgoborze 1:0

Sokół Stary Sącz – Zyndram Łącko 3:0

Sandecja II Nowy Sącz – Łosoś Łososina Dolna 2:1

Amator Paszyn – Poprad Rytro 3:3

Biała Brunary – LKS Zagórzany 1:6

ULKS Korzenna – Gród Podegrodzie 3:1

Skalnik Kamionka Wielka – Helena Nowy Sącz 3:1

Aktualna tabela

1. KS Biecz92531-9
2. Gród Podegrodzie102241-12
3. Sokół Stary Sącz101931-18
4. LKS Zagórzany91826-13
5. Łosoś Łososina Dolna101716-17
6. Amator Paszyn101621-22
7. ULKS Korzenna91514-16
8. Sandecja II Nowy Sącz91434-9
9. LKS Kobylanka91411-13
10. Helena Nowy Sącz91218-15
11. Biegoniczanka Nowy Sącz101118-22
12. Zyndram Łącko10912-21
13. Hart Tęgoborze1085-17
14. Poprad Rytro10718-26
15. Skalnik Kamionka Wielka10613-21
16. Biała Brunary10310-68

A Klasa – Nowy Sącz

X Kolejka

Zamczysko Marcinkowice – Olimpik Powroźnik 2:3

ULKS Przydonica – KPT Nawojowa 3:1

Wicher Mogilno – LKS Mszalnica 1:4

Zawada Nowy Sącz – LKS Świniarsko 3:1

Górka Szczereż – Zawisza Rożnów 0:4

Orzeł Ptaszkowa – Budowlani Jazowsko 2:1

Victoria Witowice Dolne – Dąbrovia Wielogłowy 1:3

Nawoj Nawojowa – Grybovia Grybów 1:3

Aktualna tabela

1. Dąbrovia Wielogłowy102543-11
2. Zawisza Rożnów102230-11
3. Orzeł Ptaszkowa91917-14
4. ULKS Przydonica91928-13
5. Nawoj Nawojowa81823-13
6. Olimpik Powroźnik101719-17
7. LKS Mszalnica91524-14
8. Victoria Witowice Dolne101331-21
9. Zawada Nowy Sącz101318-25
10. Budowlani Jazowsko91218-21
11. Grybovia Grybów101018-25
12. Wicher Mogilno9811-19
13. LKS Świniarsko9819-29
14. KPT Nawojowa979-44
15. Zamczysko Marcinkowice10725-32
16. Górka Szczereż938-32

B Klasa – Nowy Sącz

VI Kolejka

Jedność Nowy Sącz – Polany Berest 1:3

Korona Beskidu Tylicz – Barciczanka II Barcice 2:4

Chruślice Nowy Sącz – Piątkovia Łęg 5:0

Galicja Nowy Sącz – LKS Łęka 0:7

Królovia Królowa Górna – Ogniwo Piwniczna Zdrój 4:2

Aktualna tabela

1. Barciczanka II Barcice61826-6
2. Polany Berest61526-3
3. Królovia Królowa Górna61522-17
4. Korona Beskidu Tylicz61226-8
5. Chruślice Nowy Sącz6915-11
6. Piątkovia Łęg668-19
7. LKS Łęka6414-19
8. Jedność Nowy Sącz648-17
9. Ogniwo Piwniczna Zdrój635-15
10. Galicja Nowy Sącz614-39

One thought on “Od B klasy do IV Ligi – wyniki, tabele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Facebook
Instagram

Poprawa dostępności strony